SIA G.M. RAGANAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2198 | 205 | 175 | 41 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 390 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 690 795 | 690 795 | 690 795 | 690 795 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 983 882 | 982 913 |
| Aktīvi kopā | 692 993 | 691 000 | 690 970 | 690 836 | 982 928 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 982 913 | 983 882 | 1 001 303 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 | 0 | 170 | 687 | 1227 | 133 | 873 | 870 | 820 | 870 | 928 | 879 | 939 | 189 | 260 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 044 | 13 573 | 13 828 | 14 531 | 21 350 | 23 345 | 23 489 | 23 542 | 23 648 | 6648 | 6648 | 2540 | 650 | 0 | 1733 |
| Saistības kopā | 14 072 | 13 573 | 13 998 | 15 218 | 22 577 | 23 478 | 24 362 | 24 412 | 24 468 | 7518 | 7576 | 3419 | 1589 | 189 | 1993 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -451 | -1494 | -455 | -1354 | -966 | -916 | -884 | -50 | -56 | 16 950 | -58 | 4157 | 1830 | 2369 | 15 617 |
| Pašu kapitāls kopā | 678 921 | 677 427 | 676 972 | 675 618 | 960 351 | 959 435 | 958 551 | 958 501 | 958 445 | 975 395 | 975 337 | 979 494 | 981 324 | 983 693 | 999 310 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -451 | -31 993 | -455 | -1354 | -849 | -854 | -824 | 0 | 0 | 17 000 | 0 | 4227 | 1890 | 2439 | 15 687 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -451 | -1494 | -455 | -1354 | -916 | -866 | -834 | 0 | -6 | 17 000 | -8 | 4207 | 1880 | 2419 | 15 667 |
| Pārskata gada peļņa | -451 | -1494 | -455 | -1354 | -966 | -916 | -884 | -50 | -56 | 16 950 | -58 | 4157 | 1830 | 2369 | 15 617 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA G.M. RAGANA
Pārskats
SIA G.M. RAGANA (reģ. nr. 40103171835) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Krustkalni, Zālītes iela 54.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gada peļņa bija 15 617 €. Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 001 303 € un pašu kapitāls 999 310 € (99,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 17. Lielākā līdzdalība (87,8%): G.M. Europe B.V..
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.