SIA "G.M. Three"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 144 271 | 556 | 452 | 349 | 351 | 151 | 0 | 0 | 0 | 4370 | 4370 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 189 757 | 189 757 | 189 757 | 189 757 | 270 000 | 270 000 | 270 000 | 270 000 | 270 000 | 272 505 | 272 505 | 275 674 | 270 000 | 270 000 | 270 000 |
| Aktīvi kopā | 334 028 | 190 313 | 190 209 | 190 106 | 270 351 | 270 151 | 270 000 | 270 000 | 270 000 | 276 875 | 276 875 | 275 674 | 270 000 | 270 000 | 270 000 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 144 371 | 703 | 703 | 703 | 1050 | 1050 | 987 | 1037 | 1093 | 50 | 108 | 60 | 120 | 189 | 260 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 352 | 11 408 | 11 463 |
| Saistības kopā | 144 371 | 703 | 703 | 703 | 1050 | 1050 | 987 | 1037 | 1093 | 50 | 108 | 60 | 11 472 | 11 597 | 11 723 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -195 | -47 | -104 | -103 | -195 | -200 | -88 | -50 | -56 | 7918 | -58 | -1153 | -17 086 | -125 | -126 |
| Pašu kapitāls kopā | 189 657 | 189 610 | 189 506 | 189 403 | 269 301 | 269 101 | 269 013 | 268 963 | 268 907 | 276 825 | 276 767 | 275 614 | 258 528 | 258 403 | 258 277 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -195 | -47 | -104 | -103 | -145 | -145 | -35 | 0 | 0 | 7968 | 0 | -1083 | -17 026 | -55 | -56 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -195 | -47 | -104 | -103 | -145 | -150 | -38 | 0 | -6 | 7968 | -8 | -1103 | -17 036 | -75 | -76 |
| Pārskata gada peļņa | -195 | -47 | -104 | -103 | -195 | -200 | -88 | -50 | -56 | 7918 | -58 | -1153 | -17 086 | -125 | -126 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "G.M. Three"
Pārskats
SIA "G.M. Three" (reģ. nr. 40103194132) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Krustkalni, Zālītes iela 54.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 126 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 270 000 € un pašu kapitāls 258 277 € (95,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA G.M. Two.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.