Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPORTA PUNKTS LATVIJA"Aktīvs

40103183266Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2008

Finanšu rādītāji

2 015 005 €-2,2%
Apgrozījums 2025
+15,9%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
01 milj.2 milj.3 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 40 002 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~40 002 €
2024 ~29 972 €
2023 ~30 000 €
2022 ~72 000 €
20210 €
20200 €
2019 ~97 000 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā54 85890 028145 102142 391335 691289 478362 418341 672394 798339 717352 601617 513350 8241 126 0961 279 2661 076 403
Pamatlīdzekļi kopā17 30412 84310 896812412 97627 52673 45757 50451 74260 13143 22734 32748 82387 88255 340118 829
Aktīvi kopā72 162102 871155 998150 515348 667317 004435 875399 176446 540399 848395 828651 840399 6471 213 9781 334 6061 195 232
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības34 84056 14596 06071 030179 927120 090162 322143 726122 479116 112175 959275 17255 546264 488248 451207 539
Ilgtermiņa saistības29 98533 31443 07159 411129 135126 780149 49096 06080 363131 675106 39262 5651655165507619
Saistības kopā64 82589 459139 131130 441309 062246 870311 812239 786202 842247 787282 351337 73757 201266 143248 451215 158
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa283654622550228111 05527 02162 38835 32784 3085363-41 429201 037100 343635 389168 292-66 079
Pašu kapitāls kopā629211 75414 30416 58534 65461 675124 063159 390243 698152 061113 477314 103342 446947 8351 086 155980 074
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums220 142337 727381 852407 005619 026961 3741 300 3011 253 0531 253 0121 377 8891 205 8801 244 7281 877 0172 699 7892 061 0422 015 005
Saimnieciskās darbības peļņa298364673774406813 19531 28269 86542 25884 5695411-41 429201 037100 343635 389174 743-57 412
Peļņa pirms nodokļiem283663963521327513 08930 94769 34841 80484 3085363-41 429201 037100 343635 389173 655-57 829
Pārskata gada peļņa283654622550228111 05527 02162 38835 32784 3085363-41 429201 037100 343635 389168 292-66 079
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki4447101817171718232324262929
Aprēķinātā dividende—0000000097 0000072 00030 00029 97240 002

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

40%29,98%30,02%Sabiedrība ar ierobež…2Povšaks RolansRobežniece TamāraRobežnieks Māris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPORTA PUNKTS LATVIJA"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPORTA PUNKTS LATVIJA" (reģ. nr. 40103183266) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Atpūtas iela 2 - 73.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 2 015 005 €, par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš (2 061 042 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 66 079 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 29. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 69 483 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 195 232 € un pašu kapitāls 980 074 € (82,0% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.