SIA SPL PRINTAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2800 | 2602 | 10 184 | 8512 | 10 414 | 21 754 | 31 748 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 51 277 | 58 532 | 41 096 | 25 056 | 10 577 | 14 174 |
| Aktīvi kopā | 2800 | 53 879 | 68 716 | 49 608 | 35 470 | 32 331 | 45 922 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 4000 | 22 000 | 12 000 | 12 000 | 5000 | 37 872 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 56 854 | 49 371 | 41 332 | 28 970 | 18 044 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 60 854 | 71 371 | 53 332 | 40 970 | 23 044 | 37 872 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -9775 | 4320 | -1069 | -1776 | 14 787 | -1237 |
| Pašu kapitāls kopā | 2800 | -6975 | -2655 | -3724 | -5500 | 9287 | 8050 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 23 516 | 41 352 | 85 254 | 113 708 | 161 914 | 162 199 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -9224 | 4614 | -823 | -1476 | 14 921 | -1237 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -9775 | 4320 | -1069 | -1776 | 14 787 | -1237 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -9775 | 4320 | -1069 | -1776 | 14 787 | -1237 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Tilly" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPORTA PUNKTS LATVIJA" — 3 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA SPL PRINT
Pārskats
SIA SPL PRINT (reģ. nr. 44103132783) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jomas iela 1B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 162 199 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1237 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 100 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 45 922 € un pašu kapitāls 8050 € (17,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.