SIA "K-Tehnoloģijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 100 000 € (49% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 93 158 | 82 057 | 139 808 | 68 685 | 90 003 | 174 727 | 174 409 | 322 348 | 416 264 | 341 804 | 546 151 | 537 486 | 341 772 | 1 150 022 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 12 354 | 29 632 | 30 724 | 29 290 | 20 254 | 19 171 | 16 569 | 14 339 | 12 654 | 12 503 | 12 090 | 81 452 | 67 644 | 62 900 |
| Aktīvi kopā | 105 512 | 111 689 | 170 532 | 97 975 | 110 257 | 193 898 | 190 978 | 336 687 | 428 918 | 354 307 | 558 241 | 618 938 | 409 416 | 1 212 922 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 766 | 36 197 | 90 701 | 33 910 | 39 497 | 236 131 | 176 561 | 267 005 | 220 874 | 213 170 | 464 947 | 372 077 | 204 904 | 1 035 930 |
| Ilgtermiņa saistības | 8700 | 23 931 | 26 768 | 26 209 | 24 378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 62 466 | 60 128 | 117 469 | 60 119 | 63 875 | 236 131 | 176 561 | 267 005 | 220 874 | 213 170 | 464 947 | 372 077 | 204 904 | 1 035 930 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 29 940 | 19 621 | 46 698 | -15 207 | 22 391 | -68 615 | 56 650 | 55 266 | 150 112 | 108 179 | 52 156 | 239 567 | 17 651 | 72 480 |
| Pašu kapitāls kopā | 43 046 | 51 561 | 53 063 | 37 856 | 46 382 | -42 233 | 14 417 | 69 682 | 208 044 | 141 137 | 93 294 | 246 861 | 204 512 | 176 992 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 595 201 | 416 640 | 724 948 | 485 422 | 825 350 | 382 793 | 1 258 952 | 1 283 954 | 2 113 931 | 1 597 763 | 1 851 685 | 2 040 197 | 2 022 110 | 3 237 643 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 437 | 21 906 | 56 164 | -14 383 | 26 957 | -67 937 | 57 483 | 56 921 | 154 363 | 127 357 | 77 892 | 260 532 | 35 826 | 98 112 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 088 | 21 663 | 55 041 | -15 207 | 27 059 | -68 615 | 57 028 | 55 266 | 153 050 | 152 053 | 77 156 | 261 298 | 32 651 | 92 069 |
| Pārskata gada peļņa | 29 940 | 19 621 | 46 698 | -15 207 | 22 391 | -68 615 | 56 650 | 55 266 | 150 112 | 108 179 | 52 156 | 239 567 | 17 651 | 72 480 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 4 | 7 | 7 | 6 | 5 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 11 106 | 45 196 | 0 | 13 865 | 20 000 | 0 | 0 | 11 750 | 175 086 | 99 999 | 86 000 | 60 000 | 100 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "K-Tehnoloģijas"
Pārskats
SIA "K-Tehnoloģijas" (reģ. nr. 40103199657) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mālu iela 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 237 643 €, par 60,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 022 110 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 72 480 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 539 607 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 212 922 € un pašu kapitāls 176 992 € (14,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.