Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV UNION"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 64 000 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1779 | 300 | 24 | 67 581 | 101 581 | 165 976 | 199 762 | 678 443 | 485 489 | 394 567 | 579 526 | 476 125 | 1 164 391 | 1 145 166 | 579 536 | 731 934 | 582 008 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 341 | 0 | 0 | 132 | 102 | 42 084 | 80 845 | 85 127 | 65 056 | 163 573 | 10 922 | 110 324 | 111 944 | 1300 | 58 688 | 42 086 | 26 691 |
| Aktīvi kopā | 2120 | 300 | 24 | 67 713 | 101 683 | 208 060 | 280 607 | 763 570 | 550 545 | 558 140 | 590 448 | 586 449 | 1 276 335 | 1 146 466 | 638 224 | 774 020 | 608 699 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 226 | 170 | 3 | 33 230 | 57 154 | 106 543 | 94 759 | 488 679 | 321 713 | 184 068 | 312 125 | 279 897 | 539 238 | 453 932 | 293 286 | 374 101 | 265 227 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 149 | 49 956 | 42 507 | 19 781 | 25 290 | 2697 | 0 | 54 836 | 16 124 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 226 | 170 | 3 | 33 230 | 57 154 | 142 692 | 144 715 | 531 186 | 341 494 | 209 358 | 314 822 | 279 897 | 594 074 | 470 056 | 293 286 | 374 101 | 265 227 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -107 | -1763 | -109 | 34 462 | 42 529 | 47 522 | 118 046 | 194 047 | 191 204 | 279 730 | 121 829 | 119 655 | 406 709 | 458 149 | 78 048 | 179 181 | 7553 |
| Pašu kapitāls kopā | 1893 | 130 | 21 | 34 483 | 44 529 | 65 368 | 135 892 | 232 384 | 209 051 | 348 782 | 275 626 | 306 552 | 682 261 | 676 410 | 344 938 | 399 919 | 343 472 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1645 | 1994 | 0 | 733 222 | 893 778 | 1 456 311 | 1 821 421 | 3 416 154 | 4 105 230 | 3 340 047 | 2 725 810 | 2 656 623 | 6 926 895 | 7 365 922 | 3 173 128 | 3 894 522 | 3 181 828 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -79 | -1734 | -109 | 40 116 | 49 082 | 57 614 | 137 755 | 227 828 | 224 255 | 274 453 | 122 174 | 119 500 | 406 578 | 574 021 | 181 562 | 211 195 | 24 101 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -107 | -1763 | -109 | 40 116 | 49 082 | 57 540 | 135 886 | 226 222 | 222 960 | 279 764 | 121 829 | 119 655 | 406 709 | 574 149 | 180 485 | 211 069 | 24 101 |
| Pārskata gada peļņa | -107 | -1763 | -109 | 34 462 | 42 529 | 47 522 | 118 046 | 194 047 | 191 204 | 279 730 | 121 829 | 119 655 | 406 709 | 458 149 | 78 048 | 179 181 | 7553 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 5 | 5 | 8 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 32 483 | 26 683 | 47 522 | 97 555 | 214 537 | 139 999 | 194 985 | 88 729 | 31 000 | 464 000 | 409 520 | 124 200 | 64 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV UNION"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV UNION" (reģ. nr. 40103245814) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Noliktavu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 181 828 €, par 18,3% mazāk nekā gadu iepriekš (3 894 522 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 60,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 7553 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 353 536 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 608 699 € un pašu kapitāls 343 472 € (56,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.