PHOENIX Baltics Holding SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 18 500 000 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 75 075 367 | 0 | 262 | 6 529 489 | 17 461 857 | 150 009 | 27 833 | 3 | 29 | 49 | 90 | 130 | 169 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 | 113 005 000 |
| Aktīvi kopā | 188 080 367 | 113 005 000 | 113 005 262 | 119 534 489 | 130 466 857 | 113 155 009 | 113 032 833 | 113 005 003 | 113 005 029 | 113 005 049 | 113 005 090 | 113 005 130 | 113 005 169 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 113 046 571 | 39 639 334 | 4 934 837 | 121 310 | 30 088 488 | 26 825 | 6 021 466 | 30 891 | 30 483 | 40 245 | 6384 | 25 216 | 16 575 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 30 000 000 | 30 000 000 | 0 | 6 000 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 113 046 571 | 39 639 334 | 34 934 837 | 30 121 310 | 30 088 488 | 6 026 825 | 6 021 466 | 30 891 | 30 483 | 40 245 | 6384 | 25 216 | 16 575 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -116 204 | -1 668 130 | 4 704 759 | 11 342 754 | 10 965 190 | 6 749 815 | -116 817 | 12 262 745 | 12 100 434 | 24 990 258 | 18 533 902 | 18 481 209 | 18 508 680 |
| Pašu kapitāls kopā | 75 033 796 | 73 365 666 | 78 070 425 | 89 413 179 | 100 378 369 | 107 128 184 | 107 011 367 | 112 974 112 | 112 974 546 | 112 964 804 | 112 998 706 | 112 979 914 | 112 988 594 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -116 219 | -23 473 | 6 050 317 | -5745 | -12 155 | -10 187 | -8652 | -12 071 | -11 054 | -11 403 | -13 967 | -21 357 | -13 238 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -116 204 | -1 668 130 | 4 704 809 | 11 342 854 | 10 965 240 | 6 749 865 | -116 767 | 12 262 795 | 12 100 484 | 24 990 308 | 18 533 952 | 18 481 259 | 18 508 730 |
| Pārskata gada peļņa | -116 204 | -1 668 130 | 4 704 759 | 11 342 754 | 10 965 190 | 6 749 815 | -116 817 | 12 262 745 | 12 100 434 | 24 990 258 | 18 533 902 | 18 481 209 | 18 508 680 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 300 000 | 12 100 000 | 25 000 000 | 18 500 000 | 18 500 000 | 18 500 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: PHOENIX Baltics Holding SIA
Pārskats
PHOENIX Baltics Holding SIA (reģ. nr. 40103697773) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Noliktavu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 18 508 680 €. Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 113 005 169 € un pašu kapitāls 112 988 594 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir PHOENIX International Holdings GmbH. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.