SIA "Efumo SSC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 33 035 | 95 948 | 56 267 | 66 089 | 119 622 | 141 254 | 107 691 | 61 106 | 137 699 | 117 908 | 296 534 | 253 011 | 200 675 | 214 139 | 185 435 | 291 881 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8955 | 11 059 | 14 157 | 6812 | 15 541 | 15 090 | 6121 | 2822 | 771 | 3597 | 19 758 | 42 927 | 36 870 | 24 625 | 17 972 | 2511 |
| Aktīvi kopā | 41 990 | 107 007 | 70 424 | 72 901 | 135 163 | 156 344 | 113 812 | 63 928 | 138 470 | 121 505 | 316 292 | 295 938 | 237 545 | 238 764 | 203 407 | 294 392 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 862 | 97 312 | 58 467 | 59 774 | 111 082 | 150 081 | 137 909 | 87 769 | 160 884 | 88 070 | 96 095 | 69 177 | 64 759 | 174 168 | 202 027 | 143 054 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 2193 | 4755 | 4755 | 3520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 35 862 | 99 505 | 63 222 | 64 529 | 114 602 | 150 081 | 137 909 | 87 769 | 160 884 | 88 070 | 96 095 | 69 177 | 64 759 | 174 168 | 202 027 | 143 054 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4029 | 284 | 331 | 1170 | 8648 | 2403 | -26 951 | 256 | 1427 | 55 849 | 186 762 | 74 541 | 26 915 | -26 547 | 16 552 | 149 959 |
| Pašu kapitāls kopā | 6035 | 6292 | 6531 | 7701 | 19 606 | 5308 | -24 097 | -23 841 | -22 414 | 33 435 | 220 197 | 226 761 | 172 786 | 64 596 | 1380 | 151 338 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 86 521 | 291 915 | 225 538 | 98 507 | 388 303 | 312 576 | 471 309 | 260 075 | 370 590 | 386 661 | 641 404 | 530 629 | 666 777 | 473 670 | 688 019 | 812 187 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4029 | 460 | 875 | 1805 | 14 261 | 5183 | -24 688 | 798 | 1427 | 55 849 | 186 762 | 91 535 | 49 809 | -6129 | 36 501 | 149 869 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4029 | 480 | 777 | 1568 | 9804 | 4039 | -26 588 | 798 | 1427 | 55 849 | 186 762 | 91 535 | 48 894 | -6136 | 36 494 | 149 959 |
| Pārskata gada peļņa | 4029 | 284 | 331 | 1170 | 8648 | 2403 | -26 951 | 256 | 1427 | 55 849 | 186 762 | 74 541 | 26 915 | -26 547 | 16 552 | 149 959 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 7 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 9 | 12 | 18 | 11 | 11 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 701 | 2454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 977 | 80 890 | 81 643 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Efumo HR" — 20%
Kopsavilkums: SIA "Efumo SSC"
Pārskats
SIA "Efumo SSC" (reģ. nr. 40103257194) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Republikas laukums 3 - 619.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 812 187 €, par 18,0% vairāk nekā gadu iepriekš (688 019 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 149 959 € (18,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 135 365 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 294 392 € un pašu kapitāls 151 338 € (51,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.