Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1281 | 136 | 136 | 193 | 193 | 193 | 46 760 | 42 810 | 42 810 | 43 676 | 43 860 | 43 886 | 45 063 | 50 553 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 41 990 | 42 639 | 42 639 | 60 670 | 60 670 | 60 670 | 14 071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 43 271 | 42 775 | 42 775 | 60 863 | 60 863 | 60 863 | 60 831 | 42 810 | 42 810 | 43 676 | 43 860 | 43 886 | 45 063 | 50 553 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 925 | 12 665 | 12 665 | 18 071 | 18 121 | 18 171 | 18 171 | 250 | 300 | 350 | 400 | 371 | 400 | 83 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 925 |
| Saistības kopā | 12 925 | 12 665 | 12 665 | 18 071 | 18 121 | 18 171 | 18 171 | 250 | 300 | 350 | 400 | 371 | 400 | 1008 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 346 | 110 | 110 | -50 | -50 | -50 | -82 | -50 | -50 | 464 | 334 | 265 | 1148 | 4882 |
| Pašu kapitāls kopā | 30 346 | 30 110 | 30 110 | 42 792 | 42 742 | 42 692 | 42 660 | 42 560 | 42 510 | 43 326 | 43 460 | 43 515 | 44 663 | 49 545 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 516 | 136 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2825 | 4270 | 10 940 | 13 636 | 25 132 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 342 | 110 | 110 | 0 | 0 | 0 | -21 | 0 | 0 | 514 | 384 | 318 | 1198 | 4882 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 346 | 110 | 110 | 0 | 0 | 0 | -32 | 0 | 0 | 514 | 384 | 318 | 1198 | 4882 |
| Pārskata gada peļņa | 346 | 110 | 110 | -50 | -50 | -50 | -82 | -50 | -50 | 464 | 334 | 265 | 1148 | 4882 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Plaužezeram"
- Grāmatvežu Atbalsta Asociācija
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alus ir Sula"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DataSystems.lv"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreaming Food Design"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDIFICO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INVESTĪCIJU VADĪBA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kalnavota Akmens"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nexus Konsultācijas"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC GRUPA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RCDB"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RC1" (reģ. nr. 40103291207) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kazarmu iela 8 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 25 132 €, par 84,3% vairāk nekā gadu iepriekš (13 636 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 34,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 4882 € (19,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 50 553 € un pašu kapitāls 49 545 € (98,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.