SIA "Cinema Solutions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7500 € (8% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5139 | 12 341 | 12 368 | 31 382 | 27 293 | 21 278 | 23 407 | 21 721 | 36 274 | 38 478 | 22 295 | 36 813 | 39 769 | 55 161 | 73 697 | 94 156 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 473 | 2684 | 2645 | 4918 | 8878 | 19 095 | 16 483 | 13 263 | 12 958 | 8846 | 4789 | 3246 | 3042 | 4506 | 21 798 | 15 349 |
| Aktīvi kopā | 5612 | 15 025 | 15 013 | 36 300 | 36 171 | 40 373 | 39 890 | 34 984 | 49 232 | 47 324 | 27 084 | 40 059 | 42 811 | 59 667 | 95 495 | 109 505 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1060 | 1871 | 1538 | 26 192 | 16 893 | 32 822 | 16 240 | 10 465 | 14 805 | 11 878 | 4270 | 4263 | 3964 | 1094 | 1393 | 7174 |
| Ilgtermiņa saistības | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1069 | 1871 | 1538 | 26 192 | 16 893 | 32 822 | 16 240 | 10 465 | 14 805 | 11 878 | 4270 | 4263 | 3964 | 1094 | 1393 | 7174 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4542 | 11 795 | 11 072 | 8108 | 16 432 | 4705 | 16 099 | 15 868 | 19 955 | 24 019 | -5632 | 12 982 | 19 051 | 19 726 | 35 529 | 15 729 |
| Pašu kapitāls kopā | 4543 | 12 932 | 13 072 | 10 108 | 19 278 | 7551 | 23 650 | 24 519 | 34 427 | 35 446 | 22 814 | 35 796 | 38 847 | 58 573 | 94 102 | 102 331 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 021 | 56 024 | 102 164 | 133 972 | 228 851 | 254 219 | 303 119 | 322 188 | 294 260 | 334 205 | 98 955 | 133 727 | 218 090 | 193 916 | 200 669 | 268 079 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5327 | 14 105 | 13 266 | 9593 | 19 506 | 6955 | 19 491 | 19 335 | 20 609 | 27 192 | -3882 | 13 017 | 23 051 | 19 726 | 35 529 | 17 604 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5327 | 14 105 | 13 266 | 9593 | 19 506 | 6955 | 19 491 | 19 335 | 20 609 | 27 192 | -3882 | 13 017 | 23 051 | 19 726 | 35 529 | 17 604 |
| Pārskata gada peļņa | 4542 | 11 795 | 11 072 | 8108 | 16 432 | 4705 | 16 099 | 15 868 | 19 955 | 24 019 | -5632 | 12 982 | 19 051 | 19 726 | 35 529 | 15 729 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 3406 | 10 932 | 11 072 | 7262 | 16 432 | 0 | 14 999 | 10 047 | 23 000 | 7000 | 0 | 16 000 | 0 | 0 | 7500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Cinema Solutions"
Pārskats
SIA "Cinema Solutions" (reģ. nr. 40103317351) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Marijas iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 268 079 €, par 33,6% vairāk nekā gadu iepriekš (200 669 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 729 € (5,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 134 040 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 109 505 € un pašu kapitāls 102 331 € (93,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.