Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 241 717 € (30% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7715 | 13 321 | 25 973 | 37 766 | 7947 | 7407 | 37 498 | 156 871 | 159 590 | 118 858 | 250 429 | 708 536 | 564 131 | 737 036 | 959 523 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1242 | 1242 | 1721 | 10 205 | 7859 | 9866 | 12 949 | 88 922 | 230 915 | 274 411 | 455 536 | 471 862 | 435 077 | 541 784 | 732 891 |
| Aktīvi kopā | 8957 | 14 563 | 27 694 | 47 971 | 15 806 | 17 273 | 50 447 | 245 793 | 390 505 | 393 269 | 705 965 | 1 180 398 | 999 208 | 1 278 820 | 1 692 414 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2017 | 15 411 | 19 805 | 30 544 | 1336 | 4364 | 17 464 | 110 897 | 103 228 | 64 267 | 259 828 | 397 173 | 267 264 | 398 636 | 414 642 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 161 | 178 144 | 217 808 | 375 648 | 166 617 | 73 834 | 69 286 | 288 878 |
| Saistības kopā | 2017 | 15 411 | 19 805 | 30 544 | 1336 | 4364 | 17 464 | 128 058 | 281 372 | 282 075 | 635 476 | 563 790 | 341 098 | 467 922 | 703 520 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6740 | -7788 | 8737 | 6202 | -2957 | -1561 | 16 460 | 72 837 | 39 292 | 2646 | -40 705 | 395 117 | 126 137 | 487 905 | 172 172 |
| Pašu kapitāls kopā | 6940 | -848 | 7889 | 17 427 | 14 470 | 12 909 | 29 369 | 105 330 | 109 133 | 111 194 | 70 489 | 465 606 | 559 991 | 800 496 | 730 951 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9139 | 41 171 | 180 798 | 206 817 | 62 087 | 23 378 | 141 964 | 643 005 | 1 072 489 | 1 347 117 | 1 256 254 | 2 285 275 | 1 451 796 | 2 104 366 | 1 999 418 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7869 | -7788 | 8905 | 6202 | -2957 | -1561 | 17 069 | 91 817 | 43 961 | 9838 | -29 926 | 410 368 | 148 406 | 561 871 | 249 212 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7869 | -7788 | 8905 | 6202 | -2957 | -1561 | 17 069 | 91 046 | 39 292 | 2646 | -40 705 | 395 194 | 134 100 | 549 967 | 229 706 |
| Pārskata gada peļņa | 6740 | -7788 | 8737 | 6202 | -2957 | -1561 | 16 460 | 72 837 | 39 292 | 2646 | -40 705 | 395 117 | 126 137 | 487 905 | 172 172 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 8 | 6 | 5 | 4 | 3 | 8 | 7 | 14 | 13 | 14 | 12 | 13 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 489 | 585 | 0 | 0 | 31 752 | 247 400 | 241 717 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S1" (reģ. nr. 40103334169) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baldone, Pilskalna iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 999 418 €, par 5,0% mazāk nekā gadu iepriekš (2 104 366 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 172 172 € (8,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 142 816 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 692 414 € un pašu kapitāls 730 951 € (43,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.