Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Steel Constructor MM"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1990 | 638 795 | 194 793 | 314 198 | 651 413 | 632 786 | 1 047 928 | 952 725 | 1 461 728 | 1 804 795 | 2 318 206 | 3 506 575 | 3 416 677 | 5 286 880 | 4 569 256 | 5 410 307 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 3667 | 29 056 | 42 818 | 46 186 | 73 960 | 50 439 | 127 898 | 105 720 | 137 619 | 110 987 | 121 934 | 148 602 | 83 467 | 71 829 | 43 940 |
| Aktīvi kopā | 1990 | 642 462 | 223 849 | 357 016 | 697 599 | 706 746 | 1 098 367 | 1 080 623 | 1 567 448 | 1 942 414 | 2 429 193 | 3 628 509 | 3 565 279 | 5 370 347 | 4 641 085 | 5 454 247 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 447 | 631 927 | 194 650 | 320 917 | 441 672 | 587 164 | 826 925 | 895 666 | 1 330 558 | 1 533 539 | 1 949 070 | 3 097 375 | 2 884 819 | 3 946 388 | 3 119 633 | 3 818 549 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 8129 | 15 904 | 211 258 | 42 892 | 175 284 | 65 921 | 44 169 | 105 734 | 90 783 | 70 773 | 47 258 | 136 493 | 88 866 | 149 868 |
| Saistības kopā | 447 | 631 927 | 202 779 | 336 821 | 652 930 | 630 056 | 1 002 209 | 961 587 | 1 374 727 | 1 639 273 | 2 039 853 | 3 168 148 | 2 932 077 | 4 082 881 | 3 208 499 | 3 968 417 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -457 | 8992 | 10 535 | 4625 | 13 612 | 21 638 | 17 595 | 37 457 | 73 686 | 110 420 | 86 200 | 71 021 | 172 841 | 654 264 | 145 120 | 53 243 |
| Pašu kapitāls kopā | 1543 | 10 535 | 21 070 | 20 195 | 42 346 | 63 984 | 81 579 | 119 036 | 192 721 | 303 141 | 389 340 | 460 361 | 633 202 | 1 287 466 | 1 432 586 | 1 485 830 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1 165 357 | 1 029 435 | 1 180 777 | 1 747 441 | 3 330 873 | 1 505 434 | 3 263 824 | 3 271 908 | 4 984 391 | 5 212 067 | 7 045 424 | 6 756 629 | 12 185 094 | 7 886 154 | 8 546 733 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -457 | 13 219 | 13 006 | 11 508 | 23 048 | 36 690 | 20 167 | 48 583 | 90 069 | 121 372 | 97 239 | 92 355 | 184 971 | 683 543 | 176 434 | 86 476 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -457 | 13 219 | 12 360 | 10 533 | 19 684 | 34 417 | 18 925 | 41 498 | 74 691 | 115 635 | 88 419 | 80 902 | 172 841 | 657 694 | 147 236 | 53 243 |
| Pārskata gada peļņa | -457 | 8992 | 10 535 | 4625 | 13 612 | 21 638 | 17 595 | 37 457 | 73 686 | 110 420 | 86 200 | 71 021 | 172 841 | 654 264 | 145 120 | 53 243 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 15 | 15 | 15 | 30 | 17 | 16 | 22 | 23 | 26 | 30 | 37 | 32 | 29 | 34 | 27 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 5500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Steel Constructor MM"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Steel Constructor MM" (reģ. nr. 40103340860) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Kopiela 1B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 546 733 €, par 8,4% vairāk nekā gadu iepriekš (7 886 154 €). 2025. gada peļņa bija 53 243 € (0,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 34). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 316 546 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 454 247 € un pašu kapitāls 1 485 830 € (27,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.