SIA Future FarmAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 55 000 € (48% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 1 | 1846 | 34 697 | 32 779 | 43 995 | 16 424 | 5988 | 42 209 | 66 260 | 210 085 | 237 498 | 206 483 | 229 718 | 311 581 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 4493 | 12 984 | 554 | 43 | 35 000 | 35 000 | 35 000 | 37 000 | 61 806 | 72 233 | 117 872 | 100 622 | 111 440 |
| Aktīvi kopā | 0 | 1 | 6339 | 47 681 | 33 333 | 44 038 | 51 424 | 40 988 | 77 209 | 103 260 | 271 891 | 309 731 | 324 355 | 330 340 | 423 021 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 2717 | 6520 | 0 | 40 490 | 47 974 | 37 984 | 75 246 | 65 517 | 175 708 | 176 751 | 179 045 | 204 210 | 209 535 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 31 887 | 20 821 | 22 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 565 | 17 028 | 10 490 | 100 000 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 2717 | 38 407 | 20 821 | 62 682 | 47 974 | 37 984 | 75 246 | 65 517 | 175 708 | 200 316 | 196 073 | 214 700 | 309 535 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 3621 | 122 | 3239 | -31 153 | 5118 | -446 | -46 | 35 780 | 58 440 | 15 632 | 29 366 | 19 358 | 52 846 |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | 1 | 3622 | 9274 | 12 512 | -18 644 | 3450 | 3004 | 1963 | 37 743 | 96 183 | 109 415 | 128 282 | 115 640 | 113 486 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 17 668 | 3855 | 27 405 | 271 935 | 65 727 | 35 990 | 0 | 68 388 | 385 939 | 231 988 | 336 770 | 158 224 | 220 575 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 4075 | 122 | 3639 | -31 153 | 5319 | -446 | -46 | 35 780 | 53 682 | 9330 | 25 638 | 21 000 | 62 893 |
| EBITDA | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 4075 | 122 | 3639 | -31 153 | 5319 | -446 | -46 | 35 780 | 58 440 | 16 307 | 31 991 | 27 358 | 66 596 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 3621 | 122 | 3239 | -31 153 | 5118 | -446 | -46 | 35 780 | 58 440 | 15 632 | 29 366 | 19 358 | 52 846 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 995 | 0 | 0 | 2400 | 10 499 | 32 000 | 55 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Baltspan" — 49%
- RePowerGrid SIA — 30%
- RE elektrība SIA — 16,67%
Kopsavilkums: SIA Future Farm
Pārskats
SIA Future Farm (reģ. nr. 40103344932) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Lielā iela 49A - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 220 575 €, par 39,4% vairāk nekā gadu iepriekš (158 224 €). 2025. gada peļņa bija 52 846 € (24,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 220 575 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 423 021 € un pašu kapitāls 113 486 € (26,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.