SIA "1212"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2383 | 2456 | 3701 | 12 917 | 55 265 | 248 445 | 122 125 | 213 639 | 47 861 | 648 204 | 180 112 | 576 011 | 1 643 304 | 2 046 153 | 3 037 568 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2803 | 14 551 | 10 243 | 160 809 | 163 861 | 45 087 | 132 926 | 213 201 | 510 627 | 501 887 | 1 416 432 | 952 014 | 485 050 | 321 789 | 224 332 |
| Aktīvi kopā | 5186 | 17 007 | 13 944 | 173 726 | 219 126 | 293 532 | 255 051 | 426 840 | 558 488 | 1 150 091 | 1 596 544 | 1 528 025 | 2 128 354 | 2 367 942 | 3 261 900 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4253 | 7704 | 3316 | 11 788 | 24 723 | 103 384 | 81 238 | 43 226 | 76 302 | 144 532 | 188 207 | 271 362 | 303 201 | 315 946 | 870 733 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9820 | 21 328 | 79 980 | 91 995 | 70 598 | 55 718 | 52 003 | 144 915 | 239 546 | 921 057 | 144 929 | 24 523 | 56 572 | 53 713 |
| Saistības kopā | 4253 | 17 524 | 24 644 | 91 768 | 116 718 | 173 982 | 136 956 | 95 229 | 221 217 | 384 078 | 1 109 264 | 416 291 | 327 724 | 372 518 | 924 446 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 932 | -3050 | -10 183 | -27 430 | 20 450 | 17 142 | 1391 | 213 516 | 5660 | 428 742 | -277 692 | 624 454 | 687 258 | 194 794 | 342 030 |
| Pašu kapitāls kopā | 933 | -517 | -10 700 | 81 958 | 102 408 | 119 550 | 118 095 | 331 611 | 337 271 | 766 013 | 487 280 | 1 111 734 | 1 800 630 | 1 995 424 | 2 337 454 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 701 | 13 234 | 11 308 | 27 727 | 296 495 | 361 847 | 36 100 | 363 598 | 514 044 | 950 814 | 595 629 | 1 744 599 | 2 067 163 | 1 337 626 | 3 047 202 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 932 | -3007 | -11 202 | -20 191 | 24 029 | 17 118 | -25 987 | 213 516 | 8717 | 437 086 | -245 571 | 656 468 | 709 984 | 201 397 | 345 727 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 932 | -3050 | -10 183 | -27 430 | 20 450 | 17 142 | 1391 | 213 516 | 5660 | 428 742 | -277 692 | 624 485 | 687 258 | 194 794 | 342 030 |
| Pārskata gada peļņa | 932 | -3050 | -10 183 | -27 430 | 20 450 | 17 142 | 1391 | 213 516 | 5660 | 428 742 | -277 692 | 624 454 | 687 258 | 194 794 | 342 030 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | 7 | 8 | 5 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2846 | 0 | 0 | 0 | 1041 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "1212"
Pārskats
SIA "1212" (reģ. nr. 40103400727) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Suntažu pag., Suntaži, "Silavas" - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 047 202 €, par 128% vairāk nekā gadu iepriekš (1 337 626 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 342 030 € (11,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 435 315 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 261 900 € un pašu kapitāls 2 337 454 € (71,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.