Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CERFS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9474 | 20 312 | 117 940 | 24 184 | 65 870 | 71 094 | 58 115 | 55 750 | 78 126 | 83 518 | 95 112 | 90 799 | 99 263 | 91 303 | 93 543 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 201 | 164 751 | 141 820 | 520 733 | 437 988 | 340 837 | 258 496 | 210 091 | 183 711 | 167 384 | 153 073 | 138 762 | 124 450 | 114 780 | 105 111 |
| Aktīvi kopā | 27 675 | 185 063 | 259 760 | 544 917 | 503 858 | 411 931 | 316 611 | 265 841 | 261 837 | 250 902 | 248 185 | 229 561 | 223 713 | 206 083 | 198 654 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 127 | 97 314 | 45 344 | 92 705 | 101 254 | 72 507 | 49 770 | 44 214 | 40 897 | 33 161 | 29 743 | 25 524 | 25 235 | 23 503 | 15 966 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 65 073 | 195 028 | 404 967 | 397 768 | 398 309 | 400 166 | 398 050 | 395 492 | 393 150 | 390 784 | 386 046 | 394 427 | 403 165 | 411 199 |
| Saistības kopā | 18 127 | 162 387 | 240 372 | 497 672 | 499 022 | 470 816 | 449 936 | 442 264 | 436 389 | 426 311 | 420 527 | 411 570 | 419 662 | 426 668 | 427 165 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7548 | 13 128 | -3288 | -36 098 | -42 942 | -63 349 | -73 698 | -43 098 | 1871 | -856 | 3067 | -11 343 | -13 940 | -24 636 | -7926 |
| Pašu kapitāls kopā | 9548 | 22 676 | 19 388 | 46 664 | 3722 | -59 627 | -133 325 | -176 423 | -174 552 | -175 409 | -172 342 | -182 009 | -195 949 | -220 585 | -228 511 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 602 | 80 224 | 56 446 | 117 445 | 70 847 | 96 132 | 82 313 | 62 682 | 74 379 | 69 082 | 85 762 | 91 349 | 108 711 | 90 276 | 103 881 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8880 | 13 711 | -2907 | -19 651 | -25 102 | -108 723 | -93 111 | -43 510 | -862 | -1530 | 1998 | -12 548 | -14 020 | -14 438 | 1850 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8880 | 13 140 | -3163 | -35 919 | -42 513 | -63 349 | -73 698 | -41 393 | 3747 | 812 | 4748 | -11 025 | -11 568 | -23 176 | -6594 |
| Pārskata gada peļņa | 7548 | 13 128 | -3288 | -36 098 | -42 942 | -63 349 | -73 698 | -43 098 | 1871 | -856 | 3067 | -11 343 | -13 940 | -24 636 | -7926 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CERFS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CERFS" (reģ. nr. 40103430312) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Saulkrastu nov., Sējas pag., Murjāņi, Emīla Dārziņa iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 103 881 €, par 15,1% vairāk nekā gadu iepriekš (90 276 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7926 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 627 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (59,1%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-228 511 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.