SIA "Sievietes veselības centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 757 | 28 338 | 21 367 | 30 580 | 14 740 | 21 848 | 22 119 | 34 427 | 35 401 | 33 508 | 45 068 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 148 606 | 117 106 | 80 114 | 43 415 | 19 038 | 11 062 | 40 646 | 33 770 | 25 132 | 34 197 | 40 433 |
| Aktīvi kopā | 187 363 | 145 444 | 101 481 | 73 995 | 33 778 | 32 910 | 62 765 | 68 197 | 60 533 | 67 705 | 85 501 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 103 510 | 60 627 | 35 732 | 11 262 | 12 966 | 12 902 | 38 324 | 30 494 | 34 632 | 36 620 | 46 767 |
| Ilgtermiņa saistības | 96 762 | 113 832 | 116 732 | 116 732 | 90 732 | 78 732 | 66 732 | 48 732 | 30 732 | 24 732 | 24 732 |
| Saistības kopā | 200 272 | 174 459 | 152 464 | 127 994 | 103 698 | 91 634 | 105 056 | 79 226 | 65 364 | 61 352 | 71 499 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 397 | -12 368 | -21 968 | -3016 | -15 921 | 11 196 | 16 433 | 31 262 | 6198 | 11 184 | 7649 |
| Pašu kapitāls kopā | -16 647 | -29 015 | -50 983 | -53 999 | -69 920 | -58 724 | -42 291 | -11 029 | -4831 | 6353 | 14 002 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 215 596 | 161 071 | 161 879 | 184 099 | 221 708 | 209 689 | 295 938 | 349 205 | 400 657 | 427 385 | 492 770 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -20 397 | -12 368 | -19 268 | -3016 | -15 921 | 11 196 | 22 723 | 36 576 | 6198 | 11 184 | 9627 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 397 | -12 368 | -21 968 | -3016 | -15 921 | 11 196 | 16 433 | 31 262 | 6198 | 11 184 | 7649 |
| Pārskata gada peļņa | -20 397 | -12 368 | -21 968 | -3016 | -15 921 | 11 196 | 16 433 | 31 262 | 6198 | 11 184 | 7649 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 7 | 11 | 9 | 11 | 13 | 14 | 18 | 22 | 25 | 23 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Sievietes veselības centrs"
Pārskats
SIA "Sievietes veselības centrs" (reģ. nr. 40103833844) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cēsu iela 31 k-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 492 770 €, par 15,3% vairāk nekā gadu iepriekš (427 385 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 7649 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 425 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 85 501 € un pašu kapitāls 14 002 € (16,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.