BayWa r.e. Solar Systems SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 60 598 | 99 535 | 212 086 | 269 648 | 285 223 | 284 822 | 331 129 | 320 273 | 471 374 | 849 951 | 983 704 | 4 551 615 | 4 007 836 | 6 321 434 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6331 | 13 747 | 28 327 | 24 775 | 54 407 | 64 025 | 65 455 | 45 697 | 78 206 | 65 859 | 82 557 | 111 144 | 159 603 | 146 503 |
| Aktīvi kopā | 66 929 | 113 282 | 240 413 | 294 423 | 339 630 | 348 847 | 396 584 | 365 970 | 549 580 | 915 810 | 1 066 261 | 4 662 759 | 4 167 439 | 6 467 937 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 888 | 10 776 | 23 301 | 41 849 | 57 367 | 70 403 | 118 157 | 87 496 | 170 705 | 503 897 | 287 676 | 2 262 196 | 1 660 809 | 4 599 237 |
| Ilgtermiņa saistības | 56 817 | 102 728 | 212 980 | 239 448 | 267 448 | 254 448 | 224 448 | 231 448 | 272 748 | 232 248 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 68 705 | 113 504 | 236 281 | 281 297 | 324 815 | 324 851 | 342 605 | 318 944 | 443 453 | 736 145 | 287 676 | 2 262 196 | 1 660 809 | 4 599 237 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 776 | 1554 | 4448 | 1800 | 1689 | 9181 | 30 088 | 3005 | 47 276 | 85 832 | 624 265 | 1 621 978 | 106 067 | -637 930 |
| Pašu kapitāls kopā | -1776 | -222 | 4132 | 13 126 | 14 815 | 23 996 | 53 979 | 46 557 | 93 833 | 179 665 | 778 585 | 2 400 563 | 2 506 630 | 1 868 700 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 56 759 | 165 186 | 435 215 | 551 056 | 781 269 | 864 898 | 1 122 272 | 1 398 940 | 1 804 979 | 2 210 225 | 9 170 494 | 20 398 774 | 22 419 504 | 20 530 504 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 379 | 2440 | 8579 | 103 | 8178 | 8709 | 30 408 | -2680 | 47 733 | 85 868 | 624 316 | 1 655 192 | 173 627 | -471 819 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 776 | 1554 | 4448 | 1800 | 1689 | 10 312 | 30 408 | 4820 | 47 733 | 85 868 | 624 316 | 1 621 978 | 108 131 | -637 792 |
| Pārskata gada peļņa | -10 776 | 1554 | 4448 | 1800 | 1689 | 9181 | 30 088 | 3005 | 47 276 | 85 832 | 624 265 | 1 621 978 | 106 067 | -637 930 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 13 | 19 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 427 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: BayWa r.e. Solar Systems SIA
Pārskats
BayWa r.e. Solar Systems SIA (reģ. nr. 40103468912) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Latgales iela 495.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 20 530 504 €, par 8,4% mazāk nekā gadu iepriekš (22 419 504 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 57,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 637 930 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 080 553 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 467 937 € un pašu kapitāls 1 868 700 € (28,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir BayWa r.e. Solar Trade Holding GmbH.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.