SIA "Via 3L Latvia"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 241 975 | 491 483 | 572 593 | 528 781 | 1 632 337 | 1 780 933 | 1 581 409 | 2 154 090 | 4 063 950 | 3 675 547 | 4 180 754 | 4 788 633 | 9 379 181 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 059 | 283 337 | 281 334 | 290 741 | 177 836 | 253 643 | 266 613 | 259 844 | 274 825 | 283 247 | 670 439 | 674 573 | 676 907 |
| Aktīvi kopā | 252 034 | 774 820 | 853 927 | 819 522 | 1 810 173 | 2 034 576 | 1 848 022 | 2 413 934 | 4 338 775 | 3 958 794 | 4 851 193 | 5 463 206 | 10 056 088 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 545 390 | 1 295 952 | 1 763 621 | 2 427 882 | 2 641 384 | 2 876 909 | 1 933 560 | 2 882 475 | 4 725 761 | 5 421 859 | 4 564 375 | 5 319 088 | 10 031 984 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 439 699 | 125 434 | 959 | 561 | 17 065 | 789 821 | 792 652 | 0 | 40 628 | 329 523 | 285 105 | 187 034 |
| Saistības kopā | 545 390 | 1 735 651 | 1 889 055 | 2 428 841 | 2 641 945 | 2 893 974 | 2 723 381 | 3 675 127 | 4 725 761 | 5 462 487 | 4 893 898 | 5 604 193 | 10 219 018 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -332 396 | -743 153 | -576 478 | -530 053 | -458 600 | -39 624 | -602 670 | -385 834 | -825 793 | -1 116 707 | -639 012 | -98 282 | -21 943 |
| Pašu kapitāls kopā | -307 396 | -1 011 988 | -1 079 266 | -1 609 319 | -831 772 | -859 398 | -875 359 | -1 261 193 | -386 986 | -1 503 693 | -42 705 | -140 987 | -162 930 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 511 868 | 3 550 335 | 3 686 084 | 3 243 231 | 3 452 015 | 3 966 477 | 4 317 506 | 4 674 804 | 5 459 423 | 7 103 525 | 7 480 736 | 3 932 707 | 9 032 361 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -329 365 | -718 774 | -538 769 | -479 339 | -423 171 | -29 426 | -570 538 | -345 036 | -791 909 | -1 054 583 | -545 436 | -74 977 | 23 459 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -332 396 | -743 153 | -576 478 | -530 053 | -455 365 | -37 639 | -588 426 | -376 275 | -824 981 | -1 092 905 | -627 357 | -97 851 | -20 001 |
| Pārskata gada peļņa | -332 396 | -743 153 | -576 478 | -530 053 | -458 600 | -39 624 | -602 670 | -385 834 | -825 793 | -1 116 707 | -639 012 | -98 282 | -21 943 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 72 | 97 | 94 | 70 | 85 | 105 | 120 | 120 | 135 | 148 | 141 | 131 | 152 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Via 3L Latvia"
Pārskats
SIA "Via 3L Latvia" (reģ. nr. 40103609889) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Latgales iela 495.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9 032 361 €, par 130% vairāk nekā gadu iepriekš (3 932 707 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 21 943 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 152 (gadu iepriekš 131). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 423 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir OU Via 3L.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-162 930 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.