SIA "BE Projekts"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6155 | 7617 | 116 280 | 32 350 | 481 640 | 7095 | 5355 | 440 218 | 488 735 | 38 234 | 95 308 | 42 298 | 39 437 | 65 457 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 104 986 | 100 572 | 43 000 | 941 000 | 1 328 000 | 890 000 | 890 000 | 890 000 | 836 500 | 836 500 | 1 023 500 | 1 023 500 | 1 023 500 | 315 000 |
| Aktīvi kopā | 111 141 | 108 189 | 159 280 | 973 350 | 1 809 640 | 897 095 | 895 355 | 1 330 218 | 1 325 235 | 874 734 | 1 118 808 | 1 065 798 | 1 062 937 | 380 457 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 365 | 13 217 | 18 156 | 829 650 | 107 | 256 | 50 | 849 218 | 1552 | 401 688 | 648 688 | 391 688 | 392 112 | 392 051 |
| Ilgtermiņa saistības | 96 987 | 84 336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 847 837 | 0 | 0 | 207 000 | 207 000 | 177 000 |
| Saistības kopā | 108 352 | 97 553 | 18 156 | 829 650 | 107 | 256 | 50 | 849 218 | 849 389 | 401 688 | 648 688 | 598 688 | 599 112 | 569 051 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 789 | 7847 | 138 278 | 2576 | 1 805 836 | 93 306 | -1535 | 478 156 | -5154 | -2800 | -2926 | -3010 | -3285 | -652 419 |
| Pašu kapitāls kopā | 2789 | 10 636 | 141 124 | 143 700 | 1 809 533 | 896 839 | 895 305 | 481 000 | 475 846 | 473 046 | 470 120 | 467 110 | 463 825 | -188 594 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 16 958 | 20 915 | 7806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7416 | 15 779 | 161 641 | -2285 | -2659 | -3184 | -1535 | -2963 | -5154 | -2750 | -2876 | -2960 | -3235 | -652 369 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2408 | 10 746 | 160 585 | 3817 | 1 810 103 | 98 071 | -1535 | 478 156 | -5154 | -2750 | -2876 | -2960 | -3235 | -652 369 |
| Pārskata gada peļņa | 789 | 7847 | 138 278 | 2576 | 1 805 836 | 93 306 | -1535 | 478 156 | -5154 | -2800 | -2926 | -3010 | -3285 | -652 419 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 7790 | 0 | 140 003 | 1 006 000 | 0 | 892 461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MM investīcijas" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Profs Real Estate" — 2 kopīgas personas
- Latvijas hokeja atbalsta biedrība
- SIA "BHD sports"
- SIA "Forto REF"
- SIA "Hi-Tech Park"
- SIA "MK aģentūra"
- SIA "Mūkusalas Biznesa Centrs"
- SIA "Priežceļi"
- SIA Solfegio
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dzintara rezidence"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Villatek BE"
Kopsavilkums: SIA "BE Projekts"
Pārskats
SIA "BE Projekts" (reģ. nr. 40103472316) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dēļu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 652 419 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-188 594 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.