SIA "Priežceļi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 889 | 24 265 | 34 958 | 222 392 | 4 216 104 | 2 324 112 | 2 112 014 | 3 859 336 | 3 757 341 | 4 032 639 | 4 009 195 | 3 894 251 | 1 960 982 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 336 823 | 3 998 045 | 4 081 936 | 4 331 638 | 1 425 240 | 1 969 170 | 2 044 289 | 1 194 656 | 1 519 184 | 1 687 290 | 272 163 | 186 494 | 7765 |
| Aktīvi kopā | 358 712 | 4 022 310 | 4 116 894 | 4 554 030 | 5 641 344 | 4 293 282 | 4 156 303 | 5 053 992 | 5 276 525 | 5 719 929 | 4 281 358 | 4 080 745 | 1 968 747 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 480 | 570 | 18 847 | 2549 | 217 413 | 389 166 | 568 657 | 2 781 710 | 2 547 925 | 4 441 423 | 2 295 097 | 1 982 368 | 1804 |
| Ilgtermiņa saistības | 364 261 | 4 170 206 | 4 372 764 | 3 442 371 | 2 550 775 | 479 731 | 16 068 | 1 465 638 | 1 493 066 | 0 | 273 000 | 273 000 | 0 |
| Saistības kopā | 364 741 | 4 170 776 | 4 391 611 | 3 444 920 | 2 768 188 | 868 897 | 584 725 | 4 247 348 | 4 040 991 | 4 441 423 | 2 568 097 | 2 255 368 | 1804 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8029 | -139 888 | -126 251 | 1 383 864 | 1 773 292 | 551 229 | 147 193 | 105 376 | 428 890 | 42 972 | 434 755 | 35 800 | 141 564 |
| Pašu kapitāls kopā | -6029 | -148 466 | -274 717 | 1 109 110 | 2 873 156 | 3 424 385 | 3 571 578 | 806 644 | 1 235 534 | 1 278 506 | 1 713 261 | 1 825 377 | 1 966 943 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5663 | 26 792 | 33 337 | 29 402 | 29 427 | 29 227 | 1200 | 15 526 | 17 637 | 52 019 | 27 577 | 15 897 | 355 421 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -90 | -6425 | 38 290 | -23 194 | -1 553 744 | -6540 | 110 101 | 98 935 | 435 119 | 15 798 | 368 086 | -79 541 | 21 379 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8029 | -138 658 | -114 805 | 1 386 307 | 1 773 292 | 551 397 | 147 193 | 105 376 | 428 890 | 42 972 | 434 755 | 35 800 | 141 564 |
| Pārskata gada peļņa | -8029 | -139 888 | -126 251 | 1 383 864 | 1 773 292 | 551 229 | 147 193 | 105 376 | 428 890 | 42 972 | 434 755 | 35 800 | 141 564 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 9246 | 0 | 0 | 2 870 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Priežceļi"
Pārskats
SIA "Priežceļi" (reģ. nr. 40103680029) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dēļu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 355 421 €, par 2136% vairāk nekā gadu iepriekš (15 897 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 41,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 141 564 € (39,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 177 711 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 968 747 € un pašu kapitāls 1 966 943 € (99,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): "IVN Finance" SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.