SIA Iela InvestmentsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2018Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2018
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 927 | 2028 | 32 491 | 82 382 | 149 601 | 354 647 | 1 491 461 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 300 | 98 580 | 140 267 | 138 844 | 346 888 | 219 688 | 219 688 |
| Aktīvi kopā | 97 227 | 100 608 | 172 758 | 221 226 | 496 489 | 574 335 | 1 711 149 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 25 324 | 28 383 | 44 731 | 40 643 | 49 471 | 64 696 | 1 283 281 |
| Ilgtermiņa saistības | 70 280 | 70 280 | 100 000 | 155 000 | 407 942 | 393 265 | 168 000 |
| Saistības kopā | 95 604 | 98 663 | 144 731 | 195 643 | 457 413 | 457 961 | 1 451 281 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -377 | 322 | 25 259 | -2443 | 13 493 | 77 298 | 143 494 |
| Pašu kapitāls kopā | 1623 | 1945 | 28 027 | 25 583 | 39 076 | 116 374 | 259 868 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 000 | 99 380 | 154 265 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -692 | -381 | 28 703 | -3083 | 22 385 | 94 593 | 148 940 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -377 | 322 | 29 703 | -2443 | 16 553 | 91 486 | 144 233 |
| Pārskata gada peļņa | -377 | 322 | 25 259 | -2443 | 13 493 | 77 298 | 143 494 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA PEM properties — 100%
- SIA "Donwill" — 50%
- SIA MARADON — 50%
Kopsavilkums: SIA Iela Investments
Pārskats
SIA Iela Investments (reģ. nr. 40103511007) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 7 - 2.
Finanšu rezultāti
2018. gadā apgrozījums bija 154 265 €, par 55,2% vairāk nekā gadu iepriekš (99 380 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2018). 2018. gada peļņa bija 143 494 € (93,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2018. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 154 265 €. 2018. gada beigās bilances kopsumma bija 1 711 149 € un pašu kapitāls 259 868 € (15,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2018. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.