SIA "Revo Construction"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1931 | 1410 | 975 | 1911 | 1176 | 1275 | 1362 | 284 | 8 | 268 | 25 869 | 20 323 | 31 355 | 1 048 837 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 760 | 491 | 458 | 362 | 140 | 180 | 355 | 0 | 0 | 0 | 6438 | 14 282 | 7804 | 6063 |
| Aktīvi kopā | 2691 | 1901 | 1433 | 2273 | 1316 | 1455 | 1717 | 284 | 8 | 268 | 32 307 | 34 605 | 39 159 | 1 054 900 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 313 | 710 | 1349 | 1125 | 802 | 1119 | 933 | 277 | 0 | 1105 | 7085 | 8362 | 7113 | 582 214 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 313 | 710 | 1349 | 1125 | 802 | 1119 | 933 | 277 | 0 | 1105 | 7085 | 8362 | 7113 | 582 214 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 378 | -1187 | -1606 | 272 | 157 | -178 | 449 | -777 | 1 | -845 | 26 059 | 1021 | 5803 | 440 640 |
| Pašu kapitāls kopā | 2378 | 1191 | 84 | 356 | 514 | 336 | 784 | 7 | 8 | -837 | 25 222 | 26 243 | 32 046 | 472 686 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2429 | 3449 | 2897 | 4734 | 3256 | 3831 | 3964 | 1919 | 0 | 0 | 233 842 | 135 850 | 93 353 | 1 454 232 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 424 | -1187 | -1606 | 272 | 157 | -178 | 462 | -752 | 1 | -845 | 26 092 | 1476 | 5329 | 442 003 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 424 | -1187 | -1606 | 272 | 157 | -178 | 462 | -752 | 1 | -845 | 26 059 | 1021 | 5803 | 440 640 |
| Pārskata gada peļņa | 378 | -1187 | -1606 | 272 | 157 | -178 | 449 | -777 | 1 | -845 | 26 059 | 1021 | 5803 | 440 640 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | 4 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Revo Construction"
Pārskats
SIA "Revo Construction" (reģ. nr. 40103549147) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bauskas iela 136.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 454 232 €, par 1458% vairāk nekā gadu iepriekš (93 353 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 63,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 440 640 € (30,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 242 372 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 054 900 € un pašu kapitāls 472 686 € (44,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.