SIA "Revo Solutions"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 48 | 0 | 0 | 12 457 | 14 198 | 4878 | 66 618 | 30 219 | 93 322 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 363 | 717 321 |
| Aktīvi kopā | 48 | 0 | 0 | 12 457 | 14 198 | 4878 | 66 618 | 66 582 | 810 643 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 | 57 | 151 | 50 | 11 270 | 218 | 12 857 | 1112 | 114 855 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 11 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 536 |
| Saistības kopā | 2 | 57 | 151 | 11 270 | 11 270 | 218 | 12 857 | 1112 | 213 391 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -54 | -103 | -94 | 1338 | 1741 | 1731 | 49 101 | 11 709 | 31 782 |
| Pašu kapitāls kopā | 46 | -57 | -151 | 1187 | 2928 | 4660 | 53 761 | 65 470 | 597 252 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 1793 | 3144 | 16 140 | 71 109 | 147 650 | 111 478 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -54 | -53 | -44 | 1388 | 1791 | 1781 | 49 151 | 10 964 | 33 304 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -54 | -53 | -44 | 1388 | 1791 | 1781 | 49 151 | 11 709 | 31 782 |
| Pārskata gada peļņa | -54 | -103 | -94 | 1338 | 1741 | 1731 | 49 101 | 11 709 | 31 782 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Revo Solutions"
Pārskats
SIA "Revo Solutions" (reģ. nr. 40203028274) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bauskas iela 136.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 111 478 €, par 24,5% mazāk nekā gadu iepriekš (147 650 €). 2025. gada peļņa bija 31 782 € (28,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 111 478 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 810 643 € un pašu kapitāls 597 252 € (73,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.