SIA "Istabai"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 50 676 | 28 431 | 31 119 | 288 075 | 218 412 | 191 384 | 166 047 | 142 002 | 148 837 | 80 954 | 98 485 | 86 669 | 60 381 | 40 904 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 28 402 | 22 500 | 23 625 | 15 313 | 7115 | 36 986 | 28 517 | 20 707 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 79 078 | 50 931 | 54 744 | 303 388 | 225 527 | 228 370 | 194 564 | 162 709 | 149 190 | 80 954 | 98 485 | 86 669 | 60 381 | 40 904 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 99 266 | 146 893 | 219 182 | 448 585 | 383 595 | 429 180 | 602 569 | 591 953 | 608 963 | 46 204 | 50 279 | 36 192 | 25 464 | 24 211 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 370 | 9836 | 9836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 99 266 | 146 893 | 219 182 | 448 585 | 383 595 | 449 550 | 612 405 | 601 789 | 608 963 | 46 204 | 50 279 | 36 192 | 25 464 | 24 211 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 188 | -75 774 | -27 896 | 50 431 | -5208 | -63 112 | -196 659 | -21 239 | -20 693 | -42 637 | 13 457 | 2270 | -15 559 | -18 224 |
| Pašu kapitāls kopā | -20 188 | -95 962 | -164 438 | -145 197 | -158 068 | -221 180 | -417 841 | -439 080 | -459 773 | 34 750 | 48 206 | 50 477 | 34 917 | 16 693 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 818 | 19 804 | 50 094 | 231 282 | 140 277 | 535 962 | 146 985 | 114 881 | 45 870 | 32 259 | 45 981 | 27 492 | 23 849 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -22 188 | -75 774 | -27 896 | 50 431 | -5208 | -61 875 | -193 682 | -17 729 | -18 787 | -42 557 | 13 457 | 2879 | -15 559 | -18 174 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 188 | -75 774 | -27 896 | 50 431 | -5208 | -63 112 | -196 053 | -20 863 | -20 687 | -42 637 | 13 457 | 2879 | -15 559 | -18 174 |
| Pārskata gada peļņa | -22 188 | -75 774 | -27 896 | 50 431 | -5208 | -63 112 | -196 659 | -21 239 | -20 693 | -42 637 | 13 457 | 2270 | -15 559 | -18 224 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Istabai"
Pārskats
SIA "Istabai" (reģ. nr. 40103551917) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ojāra Vācieša iela 6B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 18 224 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 40 904 € un pašu kapitāls 16 693 € (40,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): AS "Draugiem Group".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.