SIA M-41 bisAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 184 | 23 579 | 19 400 | 19 666 | 19 507 | 59 378 | 71 671 | 77 581 | 95 037 | 72 202 | 76 745 | 83 575 | 83 968 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 32 400 | 65 189 | 88 955 | 100 554 | 156 025 | 149 465 | 149 908 | 141 971 | 158 500 | 237 093 | 222 499 | 205 253 | 188 626 |
| Aktīvi kopā | 32 584 | 88 768 | 108 355 | 120 220 | 175 532 | 208 843 | 221 579 | 219 552 | 253 537 | 309 295 | 299 244 | 288 828 | 272 594 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 000 | 91 188 | 103 791 | 112 632 | 183 050 | 227 321 | 240 711 | 253 848 | 261 685 | 266 502 | 275 840 | 291 436 | 299 875 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 31 000 | 91 188 | 103 791 | 112 632 | 183 050 | 227 321 | 240 711 | 253 848 | 261 685 | 266 502 | 275 840 | 291 436 | 299 875 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -416 | -4673 | 6984 | 3024 | -15 106 | -11 386 | -654 | -15 164 | -16 902 | -20 741 | -19 389 | -26 012 | -24 673 |
| Pašu kapitāls kopā | 1584 | -2420 | 4564 | 7588 | -7518 | -18 478 | -19 132 | -34 296 | -8148 | 42 793 | 23 404 | -2608 | -27 281 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 149 | 19 956 | 16 563 | 1839 | 5196 | 13 433 | 13 980 | 4826 | 16 816 | 5716 | 1651 | 2148 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -416 | -4503 | 7408 | 3627 | -15 106 | -8142 | -3887 | -15 114 | -16 852 | -20 691 | -19 339 | -25 962 | -24 673 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -416 | -4503 | 7408 | 3627 | -15 106 | -11 375 | -654 | -15 114 | -16 852 | -20 691 | -19 339 | -25 962 | -24 673 |
| Pārskata gada peļņa | -416 | -4673 | 6984 | 3024 | -15 106 | -11 386 | -654 | -15 164 | -16 902 | -20 741 | -19 389 | -26 012 | -24 673 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA M-41 bis
Pārskats
SIA M-41 bis (reģ. nr. 40103575703) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Matīsa iela 41C - 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2148 €, par 30,1% vairāk nekā gadu iepriekš (1651 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 673 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (84,8%): SIA M-41.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-27 281 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.