Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ironwill Steel"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 201 509 | 635 282 | 387 587 | 418 648 | 477 180 | 512 147 | 515 518 | 430 610 | 551 816 | 717 623 | 573 562 | 584 427 | 699 132 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 791 | 7269 | 2256 | 879 | 4381 | 3932 | 2728 | 6932 | 4682 | 4164 | 10 280 | 8673 | 6412 |
| Aktīvi kopā | 221 300 | 642 551 | 389 843 | 419 527 | 481 561 | 516 079 | 518 246 | 437 542 | 556 498 | 721 787 | 583 842 | 593 100 | 705 544 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 139 006 | 215 787 | 171 418 | 180 654 | 195 697 | 179 559 | 129 804 | 158 542 | 119 722 | 144 382 | 214 495 | 250 308 | 329 644 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 139 006 | 215 787 | 171 418 | 180 654 | 195 697 | 179 559 | 129 804 | 158 542 | 119 722 | 144 382 | 214 495 | 250 308 | 329 644 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 80 294 | 106 689 | 10 757 | 23 676 | 70 667 | 121 323 | 64 279 | 11 881 | 157 776 | 216 789 | -50 282 | -26 555 | 33 108 |
| Pašu kapitāls kopā | 82 294 | 423 783 | 215 197 | 238 873 | 285 864 | 336 520 | 388 442 | 279 000 | 436 776 | 577 405 | 369 347 | 342 792 | 375 900 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 229 293 | 3 115 332 | 1 720 222 | 1 737 114 | 2 000 031 | 2 584 762 | 2 454 004 | 1 868 816 | 3 340 037 | 4 246 693 | 2 899 745 | 2 502 432 | 2 663 484 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 122 624 | 148 710 | 12 729 | 38 222 | 83 687 | 120 865 | 72 774 | 43 980 | 182 150 | 230 184 | -10 014 | -25 982 | 30 237 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 99 335 | 120 683 | 12 729 | 35 155 | 80 645 | 122 066 | 64 279 | 42 212 | 157 776 | 235 829 | -10 838 | -26 555 | 33 108 |
| Pārskata gada peļņa | 80 294 | 106 689 | 10 757 | 23 676 | 70 667 | 121 323 | 64 279 | 11 881 | 157 776 | 216 789 | -50 282 | -26 555 | 33 108 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 219 343 | 0 | 23 676 | 70 667 | 12 357 | 121 323 | 0 | 76 160 | 157 776 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ironwill Steel"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ironwill Steel" (reģ. nr. 40103607021) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 15A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 663 484 €, par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš (2 502 432 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 108 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 332 936 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 705 544 € un pašu kapitāls 375 900 € (53,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98,6%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.