SIA "IronWill Bio Agro"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 470 | 19 042 | 37 842 | 48 794 | 50 399 | 49 764 | 46 629 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8500 | 8308 | 7713 | 7118 | 6883 | 6164 |
| Aktīvi kopā | 11 470 | 27 542 | 46 150 | 56 507 | 57 517 | 56 647 | 52 793 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 808 | 0 | 434 | 1273 | 1391 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 691 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 808 | 691 | 434 | 1273 | 1391 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8770 | 16 022 | 17 850 | 10 474 | 1267 | -1709 | -3972 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 470 | 27 492 | 45 342 | 55 816 | 57 083 | 55 374 | 51 402 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 27 303 | 45 225 | 3934 | 47 739 | 31 138 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8770 | 16 022 | 763 | -7338 | -38 703 | -25 576 | -29 644 |
| EBITDA | 8770 | 16 022 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8770 | 16 022 | 17 850 | 10 474 | 1267 | -1709 | -3972 |
| Pārskata gada peļņa | 8770 | 16 022 | 17 850 | 10 474 | 1267 | -1709 | -3972 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "IronWill Bio Agro"
Pārskats
SIA "IronWill Bio Agro" (reģ. nr. 40203201816) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Draudzības iela 10 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 31 138 €, par 34,8% mazāk nekā gadu iepriekš (47 739 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3972 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 569 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 52 793 € un pašu kapitāls 51 402 € (97,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.