SIA "Clarity Labs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 140 000 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 048 | 73 774 | 148 423 | 241 813 | 398 674 | 1 493 320 | 1 098 208 | 2 076 747 | 3 628 182 | 4 955 501 | 6 154 984 | 8 610 056 | 8 972 182 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8731 | 41 878 | 70 202 | 46 304 | 91 692 | 115 963 | 266 162 | 103 028 | 363 876 | 1 070 126 | 1 608 416 | 1 966 158 | 7 641 277 |
| Aktīvi kopā | 24 779 | 115 652 | 218 625 | 288 117 | 490 366 | 1 609 283 | 1 364 370 | 2 179 775 | 3 992 058 | 6 025 627 | 7 763 400 | 10 576 214 | 16 613 459 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4306 | 35 617 | 50 875 | 171 136 | 251 420 | 718 932 | 248 963 | 808 655 | 1 612 615 | 1 983 881 | 2 058 669 | 1 824 954 | 2 441 747 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 22 991 | 46 758 | 8083 | 17 512 | 11 817 | 7461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4706 | 1 263 166 |
| Saistības kopā | 4306 | 58 608 | 97 633 | 179 219 | 268 932 | 730 749 | 256 424 | 808 655 | 1 612 615 | 1 983 881 | 2 058 669 | 1 829 660 | 3 704 913 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 18 474 | 54 200 | 118 148 | 106 054 | 218 589 | 875 690 | 451 412 | 665 373 | 1 898 324 | 2 889 376 | 3 081 986 | 3 452 876 | 3 795 515 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 473 | 57 044 | 120 992 | 108 898 | 221 434 | 878 534 | 1 107 946 | 1 371 120 | 2 379 443 | 4 041 746 | 5 704 731 | 8 746 554 | 12 908 546 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 60 205 | 105 020 | 86 447 | 249 615 | 964 925 | 3 597 888 | 3 295 440 | 3 913 816 | 7 627 524 | 11 414 012 | 14 210 846 | 19 323 296 | 21 051 649 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 849 | 159 267 | 303 930 | -21 392 | 148 387 | 1 181 316 | 536 661 | 755 102 | 1 979 365 | 3 126 962 | 3 436 950 | 3 741 205 | 3 804 303 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 849 | 159 200 | 303 225 | 317 795 | 540 816 | 1 181 653 | 538 284 | 768 710 | 2 123 621 | 3 148 162 | 3 470 092 | 3 912 811 | 3 814 046 |
| Pārskata gada peļņa | 18 474 | 54 200 | 118 148 | 106 054 | 218 589 | 875 690 | 451 412 | 665 373 | 1 898 324 | 2 889 376 | 3 081 986 | 3 452 876 | 3 795 515 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 3 | 9 | 22 | 29 | 42 | 74 | 70 | 73 | 240 | 93 |
| Aprēķinātā dividende | — | 17 629 | 54 200 | 118 148 | 106 053 | 218 590 | 222 000 | 402 199 | 890 001 | 964 000 | 1419 | 1 325 000 | 140 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA VM Properties — 100%
Kopsavilkums: SIA "Clarity Labs"
Pārskats
SIA "Clarity Labs" (reģ. nr. 40103607074) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 7 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 21 051 649 €, par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš (19 323 296 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 62,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 3 795 515 € (18,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 93 (gadu iepriekš 240). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 226 362 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 16 613 459 € un pašu kapitāls 12 908 546 € (77,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.