SIA VM PropertiesAktīvs

40203417804Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

438 943 €+16,5%
Apgrozījums 2025
+152,3%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā49 16257 98276 839
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā49 16257 98276 839
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības297 149204 926209 337
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā297 149204 926209 337
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-250 812101 77314 446
Pašu kapitāls kopā-247 987-146 944-132 498
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums68 955376 705438 943
Saimnieciskās darbības peļņa-244 290109 27130 904
Peļņa pirms nodokļiem-250 812101 77314 446
Pārskata gada peļņa-250 812101 77314 446
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki333
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%100%SIA VM PropertiesSIA "Clarity Labs"4Jegorovcevs Maksims
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi
Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA VM Properties

Pārskats

SIA VM Properties (reģ. nr. 40203417804) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dzintaru prospekts 36 k-1 - 8.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 438 943 €, par 16,5% vairāk nekā gadu iepriekš (376 705 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 152% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 446 € (3,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 146 314 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Clarity Labs".

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-132 498 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.