Rūpnieku 8 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 299 999 € (19% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 40 040 | 60 088 | 88 416 | 104 373 | 86 979 | 86 993 | 105 168 | 60 118 | 120 944 | 103 310 | 123 957 | 84 875 | 114 933 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2 455 174 | 3 247 868 | 3 168 079 | 2 597 382 | 2 426 612 | 2 255 841 | 2 085 071 | 1 969 947 | 1 854 822 | 1 739 697 | 1 624 573 | 1 580 603 | 1 514 118 |
| Aktīvi kopā | 2 495 214 | 3 307 956 | 3 256 495 | 2 701 755 | 2 513 591 | 2 342 834 | 2 190 239 | 2 030 065 | 1 975 766 | 1 843 007 | 1 748 530 | 1 665 478 | 1 629 051 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 188 065 | 26 149 | 10 347 | 14 851 | 98 815 | 193 233 | 448 427 | 286 647 | 157 344 | 503 965 | 273 112 | 91 724 | 84 952 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 25 249 | 26 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 297 645 |
| Saistības kopā | 188 065 | 26 149 | 10 347 | 40 100 | 124 984 | 193 233 | 448 427 | 286 647 | 157 344 | 503 965 | 273 112 | 91 724 | 382 597 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -72 851 | -969 | -35 659 | 10 890 | 52 952 | 86 994 | 100 976 | 1605 | 75 004 | 72 620 | 136 376 | 98 336 | -27 301 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 307 149 | 3 281 807 | 3 246 148 | 2 661 655 | 2 388 607 | 2 149 601 | 1 741 812 | 1 743 418 | 1 818 422 | 1 339 042 | 1 475 418 | 1 573 754 | 1 246 454 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 77 552 | 245 037 | 304 896 | 314 544 | 368 107 | 390 355 | 403 062 | 241 401 | 319 457 | 348 533 | 411 673 | 416 914 | 335 993 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -72 851 | -904 | -28 756 | 59 833 | 52 952 | 86 994 | 100 976 | 1605 | 75 004 | 72 620 | 134 970 | 96 329 | -27 301 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 851 | -919 | -28 773 | 59 831 | 52 952 | 86 994 | 100 976 | 1605 | 75 004 | 72 620 | 136 376 | 98 336 | -27 301 |
| Pārskata gada peļņa | -72 851 | -969 | -35 659 | 10 890 | 52 952 | 86 994 | 100 976 | 1605 | 75 004 | 72 620 | 136 376 | 98 336 | -27 301 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 595 383 | 326 000 | 326 000 | 508 765 | 0 | 0 | 552 000 | 0 | 0 | 299 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Golf Estate Holding SIA
- Horizons M SIA
- Land Estate SIA
- MA Solutions SIA
- Marupes Estate SIA
- Mālpils iela SIA
- Parklife Apartments SIA
- Property Experts SIA
- Rododendru Parks SIA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OhAn"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Management Accounting Solutions
- Saliena Asset Management SIA
Kopsavilkums: Rūpnieku 8 SIA
Pārskats
Rūpnieku 8 SIA (reģ. nr. 40103622497) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Rūpnieku iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 335 993 €, par 19,4% mazāk nekā gadu iepriekš (416 914 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 27 301 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 111 998 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 629 051 € un pašu kapitāls 1 246 454 € (76,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (30%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.