Golf Estate Holding SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3199 | 9194 | 14 103 | 69 421 | 75 292 | 74 175 | 18 886 | 25 519 | 35 771 | 20 593 | 114 249 | 115 892 | 123 761 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 28 300 | 62 627 | 1 679 946 | 1 780 061 | 1 620 445 | 1 426 344 | 1 425 276 | 1 425 150 | 1 369 868 | 1 176 793 | 2 245 623 | 1 885 976 | 1 608 735 |
| Aktīvi kopā | 31 499 | 71 821 | 1 694 049 | 1 849 482 | 1 695 737 | 1 500 519 | 1 444 162 | 1 450 669 | 1 405 639 | 1 197 386 | 2 359 872 | 2 001 868 | 1 732 496 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 581 | 69 194 | 1 641 016 | 1 528 707 | 1 497 165 | 1 495 000 | 1 495 489 | 1 504 197 | 1 505 446 | 1 506 325 | 2 350 516 | 2 350 330 | 20 363 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 67 000 | 321 000 | 302 700 | 321 436 | 292 677 | 311 691 | 327 631 | 321 352 | 520 257 | 459 424 | 2 783 309 |
| Saistības kopā | 29 581 | 69 194 | 1 708 016 | 1 849 707 | 1 799 865 | 1 816 436 | 1 788 166 | 1 815 888 | 1 833 077 | 1 827 677 | 2 870 773 | 2 809 754 | 2 803 672 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -82 | -101 | -16 626 | 13 774 | -103 903 | -211 789 | -28 087 | -21 215 | -62 218 | -202 853 | -194 342 | -296 985 | -263 290 |
| Pašu kapitāls kopā | 1918 | 2627 | -13 999 | -225 | -104 128 | -315 917 | -344 004 | -365 219 | -427 438 | -630 291 | -510 901 | -807 886 | -1 071 176 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 12 | 214 400 | 118 874 | 356 | 20 369 | 6546 | 11 993 | 9999 | 28 265 | 89 935 | 37 262 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -82 | -51 | -16 614 | 13 774 | -103 903 | -211 789 | -28 087 | -21 215 | -62 168 | -202 853 | -194 342 | -296 985 | -263 290 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -82 | -51 | -16 614 | 13 774 | -103 903 | -211 789 | -28 087 | -21 215 | -62 168 | -202 853 | -194 342 | -296 985 | -263 290 |
| Pārskata gada peļņa | -82 | -101 | -16 626 | 13 774 | -103 903 | -211 789 | -28 087 | -21 215 | -62 218 | -202 853 | -194 342 | -296 985 | -263 290 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Golf Estate Holding SIA
Pārskats
Golf Estate Holding SIA (reģ. nr. 40103609535) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Salienas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 37 262 €, par 58,6% mazāk nekā gadu iepriekš (89 935 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 263 290 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Ostermalm Property Investments SIA.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 071 176 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.