SIA "Vizii Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 499 | 710 | 594 | 2735 | 785 095 | 3 634 753 | 3 885 048 | 257 606 | 43 185 | 142 060 | 255 852 | 115 689 | 112 143 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1500 | 2134 | 2134 | 0 | 608 306 | 1 195 598 | 1 171 073 | 1 164 169 | 1 357 028 | 1 843 976 | 1 843 577 | 780 890 | 779 403 |
| Aktīvi kopā | 1999 | 2844 | 2728 | 2735 | 1 393 401 | 4 830 351 | 5 056 121 | 1 421 775 | 1 400 213 | 1 986 036 | 2 099 429 | 896 579 | 891 546 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 50 | 0 | 556 087 | 2 060 014 | 2 226 611 | 153 089 | 149 211 | 590 563 | 1 013 145 | 271 059 | 21 005 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 749 176 | 2 141 328 | 2 240 114 | 451 581 | 360 200 | 430 709 | 160 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 50 | 0 | 1 305 263 | 4 201 342 | 4 466 725 | 604 670 | 509 411 | 1 021 272 | 1 173 145 | 271 059 | 21 005 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -50 | -116 | 57 | 30 603 | 17 694 | 60 986 | 89 219 | 73 698 | 70 684 | -38 480 | 268 635 | 245 021 |
| Pašu kapitāls kopā | 1999 | 2794 | 2678 | 2735 | 88 138 | 629 009 | 589 396 | 817 105 | 890 802 | 964 764 | 926 284 | 625 520 | 870 541 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 166 | 1 586 958 | 2 656 908 | 1100 | 1305 | 55 972 | 1 265 514 | 307 174 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 | 0 | -66 | 107 | 36 632 | 50 086 | 150 136 | -9953 | -8667 | 2836 | -134 771 | -26 702 | -13 422 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 | 0 | -66 | 107 | 31 934 | 19 056 | 113 821 | 89 269 | 73 748 | 70 734 | -37 548 | 268 962 | 245 021 |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -50 | -116 | 57 | 30 603 | 17 694 | 60 986 | 89 219 | 73 698 | 70 684 | -38 480 | 268 635 | 245 021 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 185 | 183 | 0 | 0 | 1 | 26 | 7 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 352 | 205 003 | 0 | 0 | 0 | 0 | 569 399 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Vizii" — 100%
- SIA "CDzP" — 51,08%
- "Mežapuķes"
- SIA "CDzP"
- SIA "TRANZĪTS L"
- SIA "Vizii"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOM-AUTO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NĀKOTNES STARS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vidzemes ESKO 1"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizii Urban"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "iTrends"
- Zemnieku saimniecība "BULVĀRI"
Kopsavilkums: SIA "Vizii Management"
Pārskats
SIA "Vizii Management" (reģ. nr. 40103625775) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vietalvas iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 245 021 €. Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 7). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 891 546 € un pašu kapitāls 870 541 € (97,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AS "CleanR Grupa". Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.