SIA "CDzP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 500 000 € (49% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 246 583 | 2 099 314 | 2 260 329 | 2 316 894 | 2 481 612 | 2 645 100 | 2 822 728 | 3 347 933 | 3 960 692 | 4 240 514 | 4 475 118 | 5 336 283 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 202 571 | 968 059 | 713 130 | 457 191 | 323 656 | 371 304 | 289 782 | 208 024 | 194 049 | 155 764 | 269 468 | 210 796 |
| Aktīvi kopā | 3 449 154 | 3 067 373 | 2 973 459 | 2 774 085 | 2 805 268 | 3 016 404 | 3 112 510 | 3 555 957 | 4 154 741 | 4 396 278 | 4 744 586 | 5 547 079 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 720 127 | 1 645 050 | 1 656 844 | 2 114 471 | 1 861 061 | 2 226 937 | 2 275 800 | 2 778 215 | 3 305 238 | 3 345 159 | 3 686 150 | 4 429 809 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 218 849 | 953 666 | 720 325 | 84 658 | 342 972 | 285 257 | 200 693 | 133 076 | 96 469 | 58 349 | 37 678 | 19 916 |
| Saistības kopā | 2 938 976 | 2 598 716 | 2 377 169 | 2 199 129 | 2 204 033 | 2 512 194 | 2 476 493 | 2 911 291 | 3 401 707 | 3 403 508 | 3 723 828 | 4 449 725 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 97 121 | 30 479 | 197 633 | 168 667 | 331 279 | 190 657 | 251 807 | 208 649 | 268 367 | 454 136 | 607 988 | 576 596 |
| Pašu kapitāls kopā | 510 178 | 468 657 | 596 290 | 574 956 | 601 235 | 504 210 | 636 017 | 644 666 | 753 034 | 992 770 | 1 020 758 | 1 097 354 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 698 208 | 1 963 805 | 1 514 970 | 1 183 051 | 1 001 019 | 1 277 655 | 1 314 325 | 1 400 740 | 1 626 917 | 2 138 014 | 2 464 115 | 2 713 839 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 183 866 | 92 154 | 258 205 | 226 566 | 331 133 | 243 503 | 281 983 | 258 735 | 308 367 | 495 065 | 752 688 | 658 050 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 120 629 | 48 040 | 225 310 | 205 713 | 331 279 | 243 238 | 281 807 | 258 649 | 308 367 | 495 065 | 752 688 | 658 050 |
| Pārskata gada peļņa | 97 121 | 30 479 | 197 633 | 168 667 | 331 279 | 190 657 | 251 807 | 208 649 | 268 367 | 454 136 | 607 988 | 576 596 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 129 | 126 | 121 | 108 | 94 | 93 | 93 | 95 | 90 | 95 | 93 | 82 |
| Aprēķinātā dividende | 71 144 | 72 000 | 70 000 | 190 001 | 305 000 | 287 682 | 120 000 | 200 000 | 159 999 | 214 400 | 580 000 | 500 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "CDzP"
Pārskats
SIA "CDzP" (reģ. nr. 44103029458) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Tirgoņu iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 713 839 €, par 10,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 464 115 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 576 596 € (21,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 82 (gadu iepriekš 93). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 096 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 547 079 € un pašu kapitāls 1 097 354 € (19,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51,1%): SIA "Vizii Management". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.