Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUCES MELIORATORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 745 | 59 364 | 55 810 | 81 314 | 147 002 | 288 731 | 431 026 | 253 312 | 225 704 | 359 440 | 221 858 | 239 479 | 644 156 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 77 679 | 156 741 | 164 709 | 197 998 | 209 072 | 195 133 | 162 746 | 276 303 | 273 581 | 253 798 | 334 033 | 495 620 | 420 282 |
| Aktīvi kopā | 115 424 | 216 105 | 220 519 | 279 312 | 356 074 | 483 864 | 593 772 | 529 615 | 499 285 | 613 238 | 555 891 | 735 099 | 1 064 438 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 77 646 | 77 846 | 51 442 | 75 140 | 134 979 | 132 522 | 266 118 | 199 245 | 176 831 | 235 818 | 151 107 | 220 994 | 488 922 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9795 | 9296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 99 000 | 99 000 |
| Saistības kopā | 77 646 | 87 641 | 60 738 | 75 140 | 134 979 | 132 522 | 266 118 | 199 245 | 176 831 | 235 818 | 151 107 | 319 994 | 587 922 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 392 | 54 518 | 26 921 | 41 930 | 16 919 | 130 247 | 89 309 | 31 979 | 9825 | 54 965 | 27 365 | 10 321 | 61 411 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 920 | 126 035 | 152 946 | 204 172 | 221 095 | 351 342 | 280 650 | 312 629 | 322 454 | 377 420 | 404 784 | 415 105 | 476 516 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 141 304 | 211 560 | 363 748 | 510 880 | 607 618 | 1 064 322 | 952 170 | 842 795 | 890 868 | 1 311 335 | 984 943 | 1 253 930 | 1 900 185 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 140 | 72 874 | 31 145 | 44 503 | 20 438 | 130 465 | 89 166 | 32 060 | 9825 | 54 965 | 27 365 | 10 321 | 61 411 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 303 | 72 874 | 31 145 | 44 503 | 20 438 | 130 465 | 89 309 | 32 060 | 9825 | 54 965 | 27 365 | 10 321 | 61 411 |
| Pārskata gada peļņa | 19 392 | 54 518 | 26 921 | 41 930 | 16 919 | 130 247 | 89 309 | 31 979 | 9825 | 54 965 | 27 365 | 10 321 | 61 411 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 8 | 9 | 12 | 17 | 18 | 19 | 19 | 18 | 20 | 19 | 20 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceļu Būvnieks" — 3 kopīgas personas
- Kandavas novada Matkules pagasta Blumera zemnieku saimniecība "Lainumi"
- SIA "AUCES MELIO"
- SIA "DINLATS"
- SIA klubs "Piekūns"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CT Noma"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARTENS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIMBAŽU MELIO"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUCES MELIORATORS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUCES MELIORATORS" (reģ. nr. 40103632279) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Auce, Brīvības iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 900 185 €, par 51,5% vairāk nekā gadu iepriekš (1 253 930 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 61 411 € (3,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 485 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 064 438 € un pašu kapitāls 476 516 € (44,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.