Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wood4U"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 52 225 | 75 363 | 182 257 | 257 043 | 110 957 | 760 746 | 1 032 015 | 948 911 | 962 388 | 1 608 074 | 1 881 815 | 1 745 486 | 1 938 790 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 123 597 | 212 079 | 257 707 | 285 764 | 272 584 | 385 257 | 524 062 | 607 833 | 1 310 208 | 1 348 327 | 1 510 278 | 1 734 208 | 1 674 687 |
| Aktīvi kopā | 175 822 | 287 442 | 439 964 | 542 807 | 383 541 | 1 146 003 | 1 556 077 | 1 556 744 | 2 272 596 | 2 956 401 | 3 392 093 | 3 479 694 | 3 613 477 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 27 814 | 109 271 | 262 052 | 414 468 | 204 774 | 1 137 074 | 1 368 124 | 1 291 022 | 1 924 636 | 2 038 265 | 1 996 270 | 2 233 318 | 2 224 879 |
| Ilgtermiņa saistības | 122 745 | 225 506 | 180 851 | 0 | 0 | 0 | 117 000 | 117 000 | 117 000 | 0 | 0 | 170 866 | 218 442 |
| Saistības kopā | 150 559 | 334 777 | 442 903 | 414 468 | 204 774 | 1 137 074 | 1 485 124 | 1 408 022 | 2 041 636 | 2 038 265 | 1 996 270 | 2 404 184 | 2 443 321 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 263 | -50 181 | 44 396 | 131 278 | 68 848 | -169 838 | 96 884 | 77 769 | 82 238 | 687 176 | 477 687 | -260 622 | 94 647 |
| Pašu kapitāls kopā | 25 263 | -47 335 | -2939 | 128 339 | 178 767 | 8929 | 70 953 | 148 722 | 230 960 | 918 136 | 1 395 823 | 1 075 510 | 1 170 156 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 348 096 | 473 130 | 658 007 | 732 310 | 768 817 | 627 354 | 1 475 492 | 2 115 635 | 2 510 519 | 4 435 797 | 4 832 210 | 4 015 863 | 4 935 334 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 216 | -37 230 | 52 273 | 157 001 | 114 886 | -153 439 | 97 000 | 78 015 | 82 265 | 705 932 | 478 378 | -247 484 | 108 911 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 275 | -50 181 | 50 649 | 156 279 | 84 297 | -160 090 | 97 000 | 78 015 | 82 265 | 705 932 | 478 378 | -259 763 | 94 709 |
| Pārskata gada peļņa | 23 263 | -50 181 | 44 396 | 131 278 | 68 848 | -169 838 | 96 884 | 77 769 | 82 238 | 687 176 | 477 687 | -260 622 | 94 647 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 19 | 20 | 22 | 23 | 22 | 21 | 32 | 37 | 37 | 37 | 48 | 52 | 63 |
| Aprēķinātā dividende | — | 22 417 | 0 | 0 | 18 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 691 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wood4U"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Wood4U" (reģ. nr. 40103634674) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Krimuldas pag., "Jaunsaimnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 935 334 €, par 22,9% vairāk nekā gadu iepriekš (4 015 863 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 94 647 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 63 (gadu iepriekš 52). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 339 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 613 477 € un pašu kapitāls 1 170 156 € (32,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir CPL INDUSTRIES LATVIA LIMITED.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.