Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Strong Security"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3623 | 9140 | 86 584 | 83 573 | 93 636 | 73 599 | 63 553 | 79 186 | 83 183 | 114 685 | 76 473 | 79 609 | 77 619 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 747 | 834 | 25 831 | 25 268 | 19 925 | 8940 | 4971 | 4717 | 18 917 | 14 153 | 19 931 | 34 975 | 48 171 |
| Aktīvi kopā | 4370 | 9974 | 112 415 | 108 841 | 113 561 | 82 539 | 68 524 | 83 903 | 102 100 | 128 838 | 96 404 | 114 584 | 125 790 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2483 | 7599 | 98 583 | 99 385 | 93 835 | 84 292 | 75 981 | 83 722 | 109 670 | 116 403 | 76 239 | 109 639 | 114 155 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 7100 | 0 | 0 | 0 | 8421 | 6032 | 1708 | 0 |
| Saistības kopā | 2483 | 7599 | 98 583 | 102 185 | 93 835 | 91 392 | 75 981 | 83 722 | 109 670 | 124 824 | 82 271 | 111 347 | 114 155 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -113 | -310 | 11 457 | -7170 | 13 069 | -28 578 | 1396 | 7638 | -7751 | 11 584 | 10 119 | -10 897 | 8398 |
| Pašu kapitāls kopā | 1887 | 2375 | 13 832 | 6656 | 19 726 | -8853 | -7457 | 181 | -7570 | 4014 | 14 133 | 3237 | 11 635 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6490 | 31 222 | 169 313 | 681 698 | 647 572 | 725 282 | 625 817 | 655 927 | 542 280 | 547 774 | 668 753 | 538 168 | 614 763 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -113 | -310 | 11 924 | -6490 | 14 818 | -28 578 | 1442 | 7643 | -7731 | 11 614 | 10 119 | -10 867 | 8398 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -113 | -310 | 11 798 | -7170 | 14 331 | -28 578 | 1442 | 7643 | -7731 | 11 614 | 10 119 | -10 867 | 8398 |
| Pārskata gada peļņa | -113 | -310 | 11 457 | -7170 | 13 069 | -28 578 | 1396 | 7638 | -7751 | 11 584 | 10 119 | -10 897 | 8398 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 6 | 7 | 16 | 11 | 13 | 12 | 14 | 39 | 34 | 36 | 34 | 35 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Strong Security"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Strong Security" (reģ. nr. 40103654007) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mežciema iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 614 763 €, par 14,2% vairāk nekā gadu iepriekš (538 168 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 8398 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 35 (gadu iepriekš 34). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 565 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 125 790 € un pašu kapitāls 11 635 € (9,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.