SIA "V82A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1286 | 213 | 187 | 1957 | 8599 | 16 952 | 25 510 | 28 361 | 32 297 | 34 117 | 36 991 | 40 805 | 44 687 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 | 102 000 |
| Aktīvi kopā | 1286 | 213 | 187 | 103 957 | 110 599 | 118 952 | 127 510 | 130 361 | 134 297 | 136 117 | 138 991 | 142 805 | 146 687 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 2675 | 60 | 103 926 | 109 918 | 117 946 | 125 989 | 128 325 | 131 747 | 133 617 | 136 541 | 140 405 | 144 337 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 2675 | 60 | 103 926 | 109 918 | 117 946 | 125 989 | 128 325 | 131 747 | 133 617 | 136 541 | 140 405 | 144 337 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -714 | -4292 | -1911 | -50 | -50 | 325 | 515 | 515 | 514 | -50 | -50 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 1286 | -2462 | 127 | 31 | 681 | 1006 | 1521 | 2036 | 2550 | 2500 | 2450 | 2400 | 2350 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 | 665 | 665 | 664 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -714 | -4242 | -1861 | 0 | 0 | 375 | 565 | 565 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -714 | -4242 | -1861 | 0 | 0 | 375 | 565 | 565 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -714 | -4292 | -1911 | -50 | -50 | 325 | 515 | 515 | 514 | -50 | -50 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "V82A"
Pārskats
SIA "V82A" (reģ. nr. 40103676220) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Piestātnes iela 11A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 146 687 € un pašu kapitāls 2350 € (1,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rivera apsaimniekošana".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.