SIA "NIM DC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 872 | 23 501 | 130 377 | 131 541 | 134 234 | 135 731 | 137 460 | 144 896 | 346 083 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 278 342 | 269 608 | 269 608 | 269 608 | 269 608 | 284 406 | 282 954 | 281 502 | 280 045 |
| Aktīvi kopā | 292 214 | 293 109 | 399 985 | 401 149 | 403 842 | 420 137 | 420 414 | 426 398 | 626 128 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 7665 | 546 | 0 | 0 | 0 | 71 | 42 | 58 | 40 088 |
| Ilgtermiņa saistības | 330 000 | 350 000 | 460 000 | 463 000 | 468 000 | 487 900 | 491 300 | 499 965 | 662 184 |
| Saistības kopā | 337 665 | 350 546 | 460 000 | 463 000 | 468 000 | 487 971 | 491 342 | 500 023 | 702 272 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -48 251 | -11 986 | -2578 | -1836 | -2307 | -3676 | -3094 | -2698 | -2519 |
| Pašu kapitāls kopā | -45 451 | -57 437 | -60 015 | -61 851 | -64 158 | -67 834 | -70 928 | -73 625 | -76 144 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1907 | 2442 | 2653 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -48 251 | -11 986 | -2578 | -1836 | -2307 | -3676 | -3094 | -2648 | -2519 |
| EBITDA | -48 251 | -11 986 | -2578 | -1836 | -2307 | -2950 | -1642 | -1196 | -1062 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -48 251 | -11 986 | -2578 | -1836 | -2307 | -3676 | -3094 | -2648 | -2519 |
| Pārskata gada peļņa | -48 251 | -11 986 | -2578 | -1836 | -2307 | -3676 | -3094 | -2698 | -2519 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 4368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 726 | 1452 | 1452 | 1457 |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "V82A" — 50%
Kopsavilkums: SIA "NIM DC"
Pārskats
SIA "NIM DC" (reģ. nr. 40203061052) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Ziedleju iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2653 €, par 8,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2442 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2519 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (9). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2653 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-76 144 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.