SIA "FACTORY M"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 839 | 9503 | 8166 | 15 059 | 613 | 639 | 769 | 33 050 | 14 673 | 58 718 | 55 324 | 49 153 | 194 711 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 732 | 567 | 82 | 0 | 144 804 | 112 528 | 1265 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 839 | 9503 | 8166 | 15 791 | 1180 | 721 | 769 | 177 854 | 127 201 | 59 983 | 55 324 | 49 153 | 194 711 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1151 | 671 | 57 | 15 184 | 9956 | 11 413 | 8858 | 27 224 | 26 579 | 31 544 | 12 047 | 9932 | 16 658 |
| Ilgtermiņa saistības | 1054 | 10 550 | 13 221 | 46 941 | 61 541 | 71 327 | 82 737 | 273 532 | 259 556 | 261 211 | 263 015 | 260 751 | 216 806 |
| Saistības kopā | 2205 | 11 221 | 13 278 | 62 125 | 71 497 | 82 740 | 91 595 | 300 756 | 286 135 | 292 755 | 275 062 | 270 683 | 233 464 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2366 | -1197 | -3394 | -41 222 | -20 038 | -11 702 | -8807 | -32 076 | -36 032 | -73 838 | 13 034 | -1792 | 46 078 |
| Pašu kapitāls kopā | -1366 | -1718 | -5112 | -46 334 | -70 317 | -82 019 | -90 826 | -122 902 | -158 934 | -232 772 | -219 738 | -221 530 | -38 753 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 28 131 | 0 | 31 167 | 19 730 | 501 | 694 | 35 555 | 13 873 | 61 491 | 21 283 | 43 252 | 567 996 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2366 | -1197 | -3394 | -41 222 | -20 038 | -11 702 | -8807 | -32 076 | -35 982 | -73 788 | 13 034 | -1792 | 46 078 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2366 | -1197 | -3394 | -41 222 | -20 038 | -11 702 | -8807 | -32 076 | -35 982 | -73 788 | 13 034 | -1792 | 46 078 |
| Pārskata gada peļņa | -2366 | -1197 | -3394 | -41 222 | -20 038 | -11 702 | -8807 | -32 076 | -36 032 | -73 838 | 13 034 | -1792 | 46 078 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FACTORY M"
Pārskats
SIA "FACTORY M" (reģ. nr. 40103739051) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zaķusalas krastmala 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 567 996 €, par 1213% vairāk nekā gadu iepriekš (43 252 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 46 078 € (8,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 800 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-38 753 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.