SIA "M'ARCHERS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 8800 € (22% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 27 173 | 18 473 | 15 717 | 90 953 | 102 130 | 20 085 | 84 018 | 116 986 | 124 054 | 137 777 | 114 131 | 137 921 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 97 130 | 93 968 | 71 906 | 49 126 | 28 803 | 7941 | 4385 | 5360 | 7724 | 7373 | 8818 | 12 383 |
| Aktīvi kopā | 124 303 | 112 441 | 87 623 | 140 079 | 130 933 | 28 026 | 88 403 | 122 346 | 131 778 | 145 150 | 122 949 | 150 304 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 493 | 46 778 | 52 460 | 92 354 | 99 081 | 36 740 | 38 455 | 49 660 | 40 642 | 43 333 | 59 009 | 55 248 |
| Ilgtermiņa saistības | 108 500 | 113 400 | 115 405 | 113 400 | 170 400 | 158 939 | 45 539 | 42 000 | 33 600 | 22 800 | 24 300 | 57 876 |
| Saistības kopā | 123 993 | 160 178 | 167 865 | 205 754 | 269 481 | 195 679 | 83 994 | 91 660 | 74 242 | 66 133 | 83 309 | 113 124 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2690 | -48 047 | -32 505 | 14 567 | -72 873 | -58 904 | 172 062 | 27 686 | 48 501 | 48 281 | -12 977 | 6340 |
| Pašu kapitāls kopā | 310 | -47 737 | -80 242 | -65 675 | -138 548 | -167 653 | 4409 | 30 686 | 57 536 | 79 017 | 39 640 | 37 180 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 38 368 | 341 307 | 324 790 | 369 902 | 291 410 | 334 255 | 457 720 | 624 184 | 666 656 | 781 380 | 744 282 | 783 390 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 146 | -37 512 | -22 136 | 25 997 | -61 823 | -53 479 | 177 786 | 35 056 | 51 151 | 57 613 | -6377 | 8540 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2690 | -48 047 | -32 505 | 15 483 | -72 873 | -58 816 | 172 129 | 28 168 | 51 151 | 55 613 | -6377 | 8540 |
| Pārskata gada peļņa | -2690 | -48 047 | -32 505 | 14 567 | -72 873 | -58 904 | 172 062 | 27 686 | 48 501 | 48 281 | -12 977 | 6340 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 11 | 12 | 11 | 11 | 10 | 8 | 8 | 10 | 11 | 11 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1409 | 21 651 | 26 800 | 26 400 | 8800 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "M'ARCHERS"
Pārskats
SIA "M'ARCHERS" (reģ. nr. 40103792601) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 1A - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 783 390 €, par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš (744 282 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 6340 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 217 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 150 304 € un pašu kapitāls 37 180 € (24,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.