Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Compor"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2987 | 32 793 | 84 616 | 171 048 | 364 022 | 300 826 | 521 003 | 317 624 | 521 442 | 856 573 | 897 427 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 494 745 | 659 596 | 621 545 | 593 776 | 555 913 | 522 675 | 590 467 | 567 660 | 616 831 |
| Aktīvi kopā | 2987 | 32 793 | 579 361 | 830 644 | 985 567 | 894 602 | 1 076 916 | 840 299 | 1 111 909 | 1 424 233 | 1 514 258 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4243 | 83 250 | 289 587 | 291 182 | 386 388 | 349 041 | 541 774 | 329 940 | 443 219 | 721 325 | 751 208 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 420 000 | 461 920 | 439 491 | 407 688 | 374 722 | 340 824 | 567 058 | 572 740 | 0 |
| Saistības kopā | 4243 | 83 250 | 709 587 | 753 102 | 825 879 | 756 729 | 916 496 | 670 764 | 1 010 277 | 1 294 065 | 751 208 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4351 | -48 906 | -79 769 | -39 432 | 82 146 | -21 815 | 22 547 | 9115 | -67 903 | 28 536 | -17 118 |
| Pašu kapitāls kopā | -1551 | -50 457 | -130 226 | 77 542 | 159 688 | 137 873 | 160 420 | 169 535 | 101 632 | 130 168 | 763 050 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 014 | 19 192 | 364 606 | 363 730 | 625 042 | 829 166 | 481 143 | 752 678 | 593 004 | 1 008 262 | 945 797 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4351 | -48 906 | -79 373 | -3683 | 111 217 | 13 525 | 57 383 | 44 442 | -19 740 | 95 539 | 29 012 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4351 | -48 906 | -79 769 | -38 038 | 82 146 | -21 815 | 22 547 | 9165 | -67 528 | 29 198 | -17 118 |
| Pārskata gada peļņa | -4351 | -48 906 | -79 769 | -39 432 | 82 146 | -21 815 | 22 547 | 9115 | -67 903 | 28 536 | -17 118 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 10 | 12 | 12 | 13 | 12 | 13 | 13 | 20 | 23 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPOR COMPOSITE" — 2 kopīgas personas
- "Latvijas Kompozītmateriālu asociācija"
- SIA "ER investīcijas"
- SIA LV79
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "76"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANGELO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PG7"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Compor"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Compor" (reģ. nr. 40103904901) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Institūta iela 1 k-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 945 797 €, par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš (1 008 262 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 51,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 118 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 23 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 41 122 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 514 258 € un pašu kapitāls 763 050 € (50,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60,5%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLI". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.