Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "76"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9128 | 22 651 | 11 244 | 94 089 | 123 220 | 87 719 | 71 514 | 83 555 | 7001 | 9816 | 14 245 | 8890 | 7304 | 10 064 | 7331 | 8266 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1813 | 48 440 | 48 610 | 50 356 | 71 938 | 57 590 | 51 768 | 48 935 | 44 493 | 41 861 | 49 066 | 106 175 | 100 266 | 98 612 | 87 444 | 75 963 |
| Aktīvi kopā | 10 941 | 71 091 | 59 854 | 144 445 | 195 158 | 145 309 | 123 282 | 132 490 | 51 494 | 51 677 | 63 311 | 115 065 | 107 570 | 108 676 | 94 775 | 84 229 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6093 | 12 319 | 31 268 | 79 670 | 90 443 | 60 687 | 138 187 | 13 620 | 10 445 | 12 597 | 21 313 | 17 370 | 20 714 | 18 762 | 20 692 | 24 893 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 537 | 80 884 | 82 814 | 29 964 | 65 679 | 69 523 | 26 455 | 154 628 | 59 020 | 73 984 | 74 866 | 107 445 | 124 336 | 123 458 | 138 820 | 137 291 |
| Saistības kopā | 16 630 | 93 203 | 114 082 | 109 634 | 156 122 | 130 210 | 164 642 | 168 248 | 69 465 | 86 581 | 96 179 | 124 815 | 145 050 | 142 220 | 159 512 | 162 184 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6689 | -16 423 | -33 116 | 73 843 | -10 495 | -11 031 | -56 459 | 5602 | 17 787 | -16 933 | 2036 | 23 118 | -27 730 | 3936 | -31 193 | -13 218 |
| Pašu kapitāls kopā | -5689 | -22 112 | -54 228 | 25 739 | 26 128 | 15 099 | -41 360 | -35 758 | -17 971 | -34 904 | -32 868 | -9750 | -37 480 | -33 544 | -64 737 | -77 955 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 37 833 | 151 498 | 246 101 | 425 560 | 490 432 | 86 689 | 0 | 28 985 | 34 457 | 50 927 | 91 247 | 78 687 | 47 139 | 52 725 | 27 258 | 30 787 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6676 | -15 985 | -32 539 | 78 453 | -1483 | 3831 | -53 133 | 11 344 | 25 022 | -8609 | 8792 | 29 220 | -19 198 | 12 233 | -26 619 | -2545 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6689 | -16 186 | -32 704 | 76 788 | -10 130 | -9983 | -56 459 | 5602 | 17 864 | -16 883 | 2036 | 24 491 | -27 502 | 3985 | -31 010 | -13 155 |
| Pārskata gada peļņa | -6689 | -16 423 | -33 116 | 73 843 | -10 495 | -11 031 | -56 459 | 5602 | 17 787 | -16 933 | 2036 | 23 118 | -27 730 | 3936 | -31 193 | -13 218 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 25 | 35 | 40 | 38 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "76"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "76" (reģ. nr. 50103286551) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādažu pag., Baltezers, Ausekļu iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 30 787 €, par 12,9% vairāk nekā gadu iepriekš (27 258 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 218 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 787 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-77 955 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.