SIA "FarSightValley"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 166 653 | 268 720 | 268 720 | 268 546 | 173 559 | 156 677 | 159 396 | 157 884 | 156 199 | 156 199 | 156 199 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 | 610 000 |
| Aktīvi kopā | 776 653 | 878 720 | 878 720 | 878 546 | 783 559 | 766 677 | 769 396 | 767 884 | 766 199 | 766 199 | 766 199 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 274 548 | 378 815 | 379 269 | 912 351 | 809 301 | 795 553 | 795 603 | 795 681 | 1610 | 1680 | 1730 |
| Ilgtermiņa saistības | 508 056 | 533 472 | 533 472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 794 143 | 794 143 | 794 143 |
| Saistības kopā | 782 604 | 912 287 | 912 741 | 912 351 | 809 301 | 795 553 | 795 603 | 795 681 | 795 753 | 795 823 | 795 873 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8751 | -27 616 | -454 | -166 | 8063 | -3134 | 2669 | -1590 | -1757 | -70 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | -5951 | -33 567 | -34 021 | -33 805 | -25 742 | -28 876 | -26 207 | -27 797 | -29 554 | -29 624 | -29 674 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2083 | -4851 | -404 | -116 | 8263 | -3084 | 2719 | -1540 | -1707 | -20 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8701 | -27 566 | -404 | -116 | 8113 | -3084 | 2719 | -1540 | -1707 | -20 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -8751 | -27 616 | -454 | -166 | 8063 | -3134 | 2669 | -1590 | -1757 | -70 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FarSightValley"
Pārskats
SIA "FarSightValley" (reģ. nr. 40103908373) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Hipokrāta iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-29 674 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.