Pillar Contractor, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 61 809 | 1 482 332 | 2 766 795 | 3 398 252 | 2 456 633 | 4 486 751 | 3 771 855 | 6 178 556 | 6 528 143 | 12 026 461 | 17 460 976 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6092 | 54 604 | 1 259 492 | 1 092 642 | 1 631 271 | 1 564 184 | 1 330 356 | 1 740 631 | 2 262 793 | 2 420 863 | 3 967 442 |
| Aktīvi kopā | 67 901 | 1 536 936 | 4 026 287 | 4 490 894 | 4 087 904 | 6 050 935 | 5 102 211 | 7 919 187 | 8 790 936 | 14 447 324 | 21 428 418 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2422 | 1 307 316 | 3 496 152 | 2 885 511 | 1 936 783 | 3 626 830 | 3 277 255 | 6 353 883 | 5 813 905 | 10 083 561 | 15 146 024 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 84 867 | 252 831 | 353 457 | 402 994 | 398 598 | 362 364 | 567 111 | 998 039 | 1 182 129 | 848 064 |
| Saistības kopā | 2422 | 1 392 183 | 3 748 983 | 3 238 968 | 2 339 777 | 4 025 428 | 3 639 619 | 6 920 994 | 6 811 944 | 11 265 690 | 15 994 088 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -34 521 | -114 634 | 132 551 | 974 622 | 496 201 | 277 380 | -702 423 | -264 569 | 134 969 | 1 202 642 | 1 998 650 |
| Pašu kapitāls kopā | 65 479 | 144 753 | 277 304 | 1 251 926 | 1 748 127 | 2 025 507 | 1 462 592 | 778 023 | 1 978 992 | 3 181 634 | 5 180 284 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 2 410 768 | 8 370 973 | 12 259 447 | 12 403 733 | 19 006 791 | 15 795 509 | 26 926 671 | 32 236 216 | 43 096 889 | 57 245 832 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -40 613 | -114 634 | 132 551 | 974 623 | 502 852 | 300 441 | -683 944 | -183 409 | 125 983 | 1 198 630 | 1 966 352 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -40 613 | -114 634 | 132 551 | 974 623 | 496 201 | 277 394 | -702 388 | -211 867 | 135 206 | 1 212 325 | 1 998 701 |
| Pārskata gada peļņa | -34 521 | -114 634 | 132 551 | 974 622 | 496 201 | 277 380 | -702 423 | -264 569 | 134 969 | 1 202 642 | 1 998 650 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 8 | 14 | 14 | 25 | 43 | 57 | 119 | 142 | 127 | 137 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 420 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar, SIA — 2 kopīgas personas
- AmberStone Group, AS
- HERMAŅA ĪPAŠUMI
- Hanzas Perons, SIA
- NHC 2, SIA
- NHC 4, SIA
- NHC 5, SIA
- New Hanza Centre, SIA
- New Hanza Utilities, SIA
- New Hanza dārzs, SIA
Kopsavilkums: Pillar Contractor, SIA
Pārskats
Pillar Contractor, SIA (reģ. nr. 40103929498) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 57 245 832 €, par 32,8% vairāk nekā gadu iepriekš (43 096 889 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 1 998 650 € (3,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 137 (gadu iepriekš 127). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 417 853 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 21 428 418 € un pašu kapitāls 5 180 284 € (24,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir AmberStone Group, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.