NHC 2, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5567 | 192 866 | 1 164 704 | 90 651 | 219 443 | 134 832 | 98 581 | 297 808 | 168 116 | 255 426 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 10 142 000 | 13 197 348 | 14 117 128 | 14 580 739 | 14 593 142 | 14 863 956 | 15 238 799 | 16 213 802 | 17 348 498 |
| Aktīvi kopā | 5567 | 10 334 866 | 14 362 052 | 14 207 779 | 14 800 182 | 14 727 974 | 14 962 537 | 15 536 607 | 16 381 918 | 17 603 924 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1468 | 380 257 | 10 809 552 | 10 689 918 | 11 238 587 | 11 438 014 | 11 745 098 | 12 082 780 | 12 563 491 | 13 113 458 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 000 | 6 445 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 118 |
| Saistības kopā | 11 468 | 6 825 257 | 10 809 552 | 10 689 918 | 11 238 587 | 11 438 014 | 11 745 098 | 12 082 780 | 12 563 491 | 13 133 576 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 901 | 1 525 510 | 155 534 | -34 639 | 43 734 | -271 635 | -72 521 | 236 388 | 364 600 | 651 921 |
| Pašu kapitāls kopā | -5901 | 3 509 609 | 3 552 500 | 3 517 861 | 3 561 595 | 3 289 960 | 3 217 439 | 3 453 827 | 3 818 427 | 4 470 348 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 360 144 | 1 306 335 | 1 028 768 | 874 473 | 1 033 855 | 1 295 228 | 1 361 038 | 1 381 089 | 1 452 659 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 690 | 1 638 994 | 491 333 | 354 844 | 448 892 | 132 572 | 357 806 | 872 559 | 1 131 118 | 1 253 369 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 901 | 1 538 212 | 155 761 | -34 589 | 44 730 | -271 585 | -72 471 | 236 438 | 364 650 | 651 971 |
| Pārskata gada peļņa | -15 901 | 1 525 510 | 155 534 | -34 639 | 43 734 | -271 635 | -72 521 | 236 388 | 364 600 | 651 921 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 112 643 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- NHC 4, SIA — 3 kopīgas personas
- NHC 5, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Centre, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 19, SIA — 3 kopīgas personas
- Pillar 22, SIA — 3 kopīgas personas
- New Hanza Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 11, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 23, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar 3, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar Capital, AS — 2 kopīgas personas
- Tāla 1, SIA — 2 kopīgas personas
- "Cēsu 12"
Kopsavilkums: NHC 2, SIA
Pārskats
NHC 2, SIA (reģ. nr. 40103963977) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 452 659 €, par 5,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 381 089 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 651 921 € (44,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 603 924 € un pašu kapitāls 4 470 348 € (25,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Pillar Capital, AS.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.