SIA Food Union ManagementAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 254 176 | 25 413 976 | 33 180 131 | 22 689 286 | 19 591 896 | 39 963 923 | 35 182 716 | 2 154 816 | 2 165 641 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 124 022 578 | 104 132 937 | 106 625 000 | 114 359 853 | 114 189 861 | 103 467 049 | 110 178 643 | 81 850 015 | 81 602 080 |
| Aktīvi kopā | 136 276 754 | 129 546 913 | 139 805 131 | 137 049 139 | 133 781 757 | 143 430 972 | 145 361 359 | 84 004 831 | 83 767 721 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 350 454 | 15 029 770 | 39 317 013 | 36 837 053 | 37 392 960 | 54 948 307 | 67 572 217 | 2 170 714 | 998 338 |
| Ilgtermiņa saistības | 122 680 837 | 112 940 822 | 98 883 929 | 99 733 161 | 94 001 242 | 84 414 241 | 74 443 201 | 503 712 | 1 597 402 |
| Saistības kopā | 135 031 291 | 127 970 592 | 138 200 942 | 136 570 214 | 131 394 202 | 139 362 548 | 142 015 418 | 2 674 426 | 2 595 740 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 189 463 | 330 858 | 27 868 | -882 670 | 1 908 630 | 1 680 869 | -722 483 | -2 723 528 | -158 424 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 245 463 | 1 576 321 | 1 604 189 | 478 925 | 2 387 555 | 4 068 424 | 3 345 941 | 81 330 405 | 81 171 981 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 2 617 764 | 3 335 548 | 4 099 341 | 5 186 641 | 4 513 987 | 13 333 570 | 17 789 847 | 12 449 786 | 2 693 055 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 545 755 | 6 875 508 | 6 390 519 | 7 722 574 | 7 891 267 | 1 697 970 | -613 547 | -2 085 119 | -156 924 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 229 145 | 344 993 | 39 251 | -863 369 | 1 930 753 | 1 697 970 | -613 547 | -2 085 119 | -156 924 |
| Pārskata gada peļņa | 189 463 | 330 858 | 27 868 | -882 670 | 1 908 630 | 1 680 869 | -722 483 | -2 723 528 | -158 424 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 10 | 15 | 17 | 21 | 25 | 28 | 36 | 23 | 14 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 242 594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Food Union Management
Pārskats
SIA Food Union Management (reģ. nr. 40203010361) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bauskas iela 180.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 693 055 €, par 78,4% mazāk nekā gadu iepriekš (12 449 786 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 158 424 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 14 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 192 361 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 83 767 721 € un pašu kapitāls 81 171 981 € (96,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "HUMMULI".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.