SIA "HUMMULI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1400 | 1327 | 5474 | 9511 | 646 | 8428 | 23 921 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 125 000 | 134 200 | 134 200 | 134 200 | 134 200 | 134 200 | 134 200 |
| Aktīvi kopā | 126 400 | 135 527 | 139 674 | 143 711 | 134 846 | 142 628 | 158 121 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 125 000 | 136 150 | 11 100 | 11 150 | 12 546 | 14 704 | 25 378 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 143 065 | 147 945 | 152 237 | 156 441 | 164 514 |
| Saistības kopā | 125 000 | 136 150 | 154 165 | 159 095 | 164 783 | 171 145 | 189 892 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -2023 | -15 268 | -893 | -14 553 | -1935 | -15 441 |
| Pašu kapitāls kopā | 1400 | -623 | -14 491 | -15 384 | -29 937 | -31 872 | -39 469 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 749 | 46 685 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -1973 | 2847 | 4037 | -10 261 | -1231 | -11 044 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -1973 | -15 218 | -843 | -14 553 | -1935 | -15 441 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -2023 | -15 268 | -893 | -14 553 | -1935 | -15 441 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA Food Union Management — 100%
Kopsavilkums: SIA "HUMMULI"
Pārskats
SIA "HUMMULI" (reģ. nr. 40203183671) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 6 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 685 €, par 105% vairāk nekā gadu iepriekš (22 749 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 441 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 685 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Bestmilk OU. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-39 469 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.