Stabu 10 Holding SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 118 386 | 117 022 | 13 747 | 124 426 | 64 620 | 159 923 | 74 024 | 138 657 | 250 787 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 734 730 | 3 734 730 | 3 734 730 | 6 505 862 | 5 741 000 | 4 918 000 | 4 940 000 | 5 050 000 | 4 989 000 |
| Aktīvi kopā | 3 853 116 | 3 851 752 | 3 748 477 | 6 630 288 | 5 805 620 | 5 077 923 | 5 014 024 | 5 188 657 | 5 239 787 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 946 019 | 3 851 016 | 3 851 900 | 3 087 554 | 272 958 | 2 803 308 | 250 000 | 1 891 243 | 221 719 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 2 808 896 | 5 379 033 | 2 398 987 | 4 840 654 | 2 428 987 | 4 172 623 |
| Saistības kopā | 3 946 019 | 3 851 016 | 3 851 900 | 5 896 450 | 5 651 991 | 5 202 295 | 5 090 654 | 4 320 230 | 4 394 342 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -95 703 | -1943 | -104 159 | -162 739 | -680 209 | -778 001 | 47 742 | 245 057 | -22 982 |
| Pašu kapitāls kopā | -92 903 | 736 | -103 423 | 733 838 | 153 629 | -124 372 | -76 630 | 868 427 | 845 445 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 1000 | 167 998 | 380 940 | 390 144 | 455 745 | 495 103 | 500 388 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -71 | -1893 | -104 109 | -130 495 | -586 331 | -647 335 | 179 457 | 359 956 | 135 236 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -87 725 | -1893 | -104 109 | -162 739 | -680 209 | -778 001 | 47 742 | 245 057 | -22 982 |
| Pārskata gada peļņa | -95 703 | -1943 | -104 159 | -162 739 | -680 209 | -778 001 | 47 742 | 245 057 | -22 982 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Stabu 10 Holding SIA
Pārskats
Stabu 10 Holding SIA (reģ. nr. 40203061245) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 8 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 500 388 €, par 1,1% vairāk nekā gadu iepriekš (495 103 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 982 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 239 787 € un pašu kapitāls 845 445 € (16,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): Saandra 2013 OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.