Valdemara 8 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 048 637 | 2 108 664 | 168 905 | 153 976 | 33 400 | 43 882 | 67 405 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 750 000 | 1 750 000 | 7 086 510 | 6 322 000 | 4 650 000 | 4 919 000 | 4 939 000 |
| Aktīvi kopā | 3 798 637 | 3 858 664 | 7 255 415 | 6 475 976 | 4 683 400 | 4 962 882 | 5 006 405 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 3 801 411 | 3 867 275 | 4 170 196 | 3 355 741 | 1 293 652 | 2 209 175 | 2 190 696 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 3 215 723 | 2 181 479 | 3 398 047 | 1 932 379 | 2 309 379 |
| Saistības kopā | 3 801 411 | 3 867 275 | 7 385 919 | 5 537 220 | 4 691 699 | 4 141 554 | 4 500 075 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5574 | -5837 | 498 761 | -730 740 | -1 947 055 | -370 373 | -314 998 |
| Pašu kapitāls kopā | -2774 | -8611 | -130 504 | 938 756 | -8299 | 821 328 | 506 330 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 256 413 | 625 641 | 414 821 | 158 330 | 184 838 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5524 | -5787 | 541 437 | -545 866 | -1 678 770 | -236 613 | -81 353 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5524 | -5787 | 498 799 | -730 740 | -1 947 055 | -370 373 | -314 998 |
| Pārskata gada peļņa | -5574 | -5837 | 498 761 | -730 740 | -1 947 055 | -370 373 | -314 998 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Valdemara 8 SIA
Pārskats
Valdemara 8 SIA (reģ. nr. 41503083518) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 8 - 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 184 838 €, par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš (158 330 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 314 998 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 006 405 € un pašu kapitāls 506 330 € (10,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 9. Lielākā līdzdalība (73,2%): Fides Fiduciary Limited.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.