Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAL-2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 553 | 919 | 1130 | 1638 | 1 098 192 | 175 096 | 82 501 | 70 348 | 55 225 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 755 986 | 745 888 | 729 377 | 722 497 | 75 | 75 | 75 | 75 | 40 075 |
| Aktīvi kopā | 767 539 | 746 807 | 730 507 | 724 135 | 1 098 267 | 175 171 | 82 576 | 70 423 | 95 300 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 15 391 | 14 633 | 15 510 | 22 575 | 988 594 | 545 | 0 | 2540 | 39 169 |
| Ilgtermiņa saistības | 757 716 | 762 302 | 758 527 | 773 048 | 0 | 1887 | 3738 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 773 107 | 776 935 | 774 037 | 795 623 | 988 594 | 2432 | 3738 | 2540 | 39 169 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8368 | -24 560 | -13 402 | -27 958 | 181 163 | 63 064 | -93 902 | -10 955 | -11 753 |
| Pašu kapitāls kopā | -5568 | -30 128 | -43 530 | -71 488 | 109 673 | 172 739 | 78 838 | 67 883 | 56 131 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 29 107 | 44 400 | 14 800 | 1 351 548 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3320 | -1740 | 7304 | -11 559 | 919 445 | 173 064 | -13 902 | -10 955 | -11 673 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8368 | -23 896 | -12 453 | -27 252 | 911 164 | 173 064 | -13 902 | -10 955 | -11 753 |
| Pārskata gada peļņa | -8368 | -24 560 | -13 402 | -27 958 | 181 163 | 63 064 | -93 902 | -10 955 | -11 753 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "CEDARWOOD STUDIO RIGA" — 2,5%
- OM 11 SIA
- OM 21 SIA
- OM 31 SIA
- SIA "Sparģeļu 6"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZ31"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELZ39"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Financial investment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūras avots"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "O. M. Property"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Prokapital invest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.EVOLUTION CITY"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.Evolution Investment"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAL-2"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAL-2" (reģ. nr. 40203090742) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 8 - 47.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 753 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 95 300 € un pašu kapitāls 56 131 € (58,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.